ODCINKI

INFO

Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2017

Liczba odcinków: 90

Wytwórnia: Televisa

Obsada: Paulina Goto, Andrés Palacios, Mane de la Parra, Jorge Aravena, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Susana Dosamantes, Jorge Poza, Natalia Guerrero, Jorge Aravena, Gaby Mellado, Juan Pablo Gil i inni.

Opis: Pochodząca z wyższych sfer Cecilia zachodzi w ciążę z pracownikiem hacjendy. Ojciec zmusza ją do porzucenia dziecka. Cecilia zostawia nowonarodzoną córkę pod drzwiami rodziny Santibáñez. Pracująca tam Chencha znajduje dziewczynkę i postanawia ją przygarnąć. Od tej pory musi sobie poradzić z wychowaniem małej bez przeszkadzania właścicielom domu, a zwłaszcza Doni Glorii, właścicielce hacjendy; zimnej i wyniosłej kobiecie, która mocno naznaczy losy małej Victorii.

BOHATEROWIE

Paulina Goto

Victoria

Jest przybranym dzieckiem Chenchy, pracownicy hacjendy rodziny Santibañez, gdzie została porzucona po urodzeniu. Kocha naturę i wolność. Bieganie to jej pasja i liczy na medal jako zawodowy sprinter. Victoria jest marzycielką; jest uśmiechnięta, wrażliwa i pełna pasji. Ale jest też inteligentna, odważna i pewna siebie. Charakteryzuje ją optymizm, a także dojrzałość, z jaką podejmuje życiowe wyzwania.

Andrés Palacios

Raúl

Dojrzały i przystojny mężczyzna. Miły i dobry dla otaczajacych go ludzi, ale jednocześnie ma silną osobowość. Opiekuje się swoją siostrzenicą i wychowuje ją tak, jakby była jego własną córką. Sam zbudował dobry i stabilny status finansowy i społeczny. Prowadzi audycję radiową, w której udziela porad i inspiruje publiczność. Jest także lekarzem dla sportowców wyczynowych.

Susana Dosamantes

Gloria

Arogancką i zła kobieta. Należy do wyższych sfer i jest przyzwyczajona do tego, że wszyscy robią, co chce. Jest inteligentna i impulsywna. Patrzy z góry na każdego, kogo uważa za gorszego, więc jest wobec nich niegrzeczna i okrutna. Miłość do swoich dzieci, zwłaszcza Andrésa, jest jedyną rzeczą, która czyni ją bardziej ludzką.

Mane de la Parra

Andrés

Impulsywny, ale również życzliwy chłopak; namiętny i wytrwały. Od najmłodszych lat zakochany w Victorii

i dlatego zostaje jej obrońcą, który pomaga jej wyjść z więzienia. Andrés pochodzi z zamożnej rodziny. Jego walka i wytrwałość czasami stają się uporem.

Elizabeth Álvarez

Magdalena

Ponura i z zaburzeniami osobowości. Opiekuje się Elsą, gdy Raúl musi wychodzić do pracy. Jest obsesyjnie w nim zakochana. Może nawet skrzywdzić swoich ukochanych, aby dostać to, czego chce. Prowadzi silną rywalizację z Victorią, którą próbuje skrzywdzić i trzymać z dala od Raúla.

Jorge Poza

Julio

Jest chciwym, cynicznym i makiaweliczny człowiekiem.

Nie ma skrupułów i szuka jedynie własnych korzyści. Jest zarządcą fortuny Santibañez i osobistym doradcą Glorii. Uwodzi Glorię i Elenę, matkę i córkę, chcąc przejąć pełną kontrolę nad fortuną Santibañez.

Ostatnio dodane

Zapisz się do naszego Newslettera

  • White Facebook Icon
  • Biały Instagram Ikona

© 2021 Telenovela.pl  l  Wszelkie prawa zastrzeżone  l  Polityka prywatności