top of page

"Aromat miłości": Gaviota i Sebastian biorą ślub

W odcinkach 87-88. telenoweli "Aromat miłości": Dzięki zeznaniom świadków Sebastian zostaje zwolniony z aresztu. Wkrótce Gaviota i Sebastián przypieczętowują swoją miłość przed ołtarzem. Obiecują sobie, że będą razem na zawsze. Emisja w dniach od 26 do 27 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 87

Rozpoczyna się przesłuchanie w sprawie aresztowania Sebastiána, w którym uczestniczy również jego rodzina. Ostatnią nadzieją Gavioty jest Wilson, którego zeznania mogą rozwiązać sprawę. Carlos Mario wraca do wioski, aby znaleźć Marcię.

Premiera w poniedziałek 26 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 88 - OSTATNI

Sąd uznaje Sebastiána za niewinnego, a wszystkie kłamstwa Ivána zostają ujawnione. Julia wypełnia ostatnią wolę Octavio, przekazując wnukowi dwadzieścia pięć procent swojego spadku. Lucía nabiera odwagi i bierze odpowiedzialność za swoje czyny z przeszłości. Życie Sebastiána i Gavioty przybiera wielki obrót.

Premiera we wtorek 27 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+
Czytaj również: Wszystkie wersje "Aromatu miłości" - cztery telenowele, jedna historia >>Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


1653 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page