top of page

"Aromat miłości" od 26 sierpnia w Novelas+

Niezapomniany William Levy ("Nie igraj z aniołem", "Triumf miłości") powraca na polskie ekrany za sprawą nowej telenoweli "Aromat miłości" (org. Cafe con aroma de mujer), którą od końca sierpnia będzie emitować na swojej antenie NOVELAS+! Telenowela jest stworzoną przez Telemundo i kolumbijską RCN Television nową wersją pierwowzoru takich telenowel, jak "Kiedy będziesz moja" i "Miłość jak tequila".

Centralną postacią fabuły jest Teresa Suárez "La Gaviota" (Laura Londoño), skromna i prosta kobieta, która ze swoją matką Carmenzą (Katherine Vélez) przyjeżdża co roku do hacjendy Casablanca pracować przy zbiorach kawy. Kobiety mają nadzieję, że będzie to już ostatni raz, bo wkrótce same staną się właścicielkami ziemi. Octavio Vallejo, właściciel hacjendy, którego Gaviota uratowała od próby porwania, obiecał dać jej w dowód wdzięczności jeden hektar, na którym będzie mogła uprawiać własną kawę. Niestety Don Octavio niespodziewanie umiera. Gaviota próbuje zatem nakłonić rodzinę Vallejo do wywiązania się z obietnicy zmarłego. Przy tej okazji poznaje Sebastiána (William Levy), syna Octavia, który właśnie wrócił z zagranicy. Jest on zaręczony z Lucíą Sanclemente (Carmen Villalobos), ambitną kobietą, która – jak się okaże - jest z Sebastiánem tylko dla korzyści materialnych. Wkrótce Gaviotę i Sebastiána połączy nieposkromione uczucie, niemożliwa do spełnienia, rozdzierająca serce miłość dwojga kochanków, którzy należą do różnych światów.W 88-odcinkowej historii rozgrywającej się na tle przpięknych kolumbijskich plantacji główne role zagrali, powracajacy po latach do telenowel William Levy, Laura Londoño ("Cumbja ninja") i Carmen Villalobos ("Moje serce bije dla Loli"). Obsadę uzupełniają nazwiska takich aktorów, jak Diego Cadavid ("Brzydula"), Lincoln Palomeque ("Santa Diabla"), Mábel Moreno ("Chica Vampiro"), Katherine Vélez, Andrés Toro i Laura Archbold.Za adaptację scenariusza do nowej wersji słynnej 'Gavioty' odpowiedzialni są Adriana Suárez, Javier Giraldo i Paola Cazares, za kamerami stanęli uznani kolumbijscy reżyserzy Mauricio Cruz i Olga Lucía Rodríguez. Warto dodać, że telenowela jest remakem kultowej kolumbijskiej z 1994 roku pod takim samym tytułem, w późniejszych latach powstały inne, nie mniej kultowe wersje - "Kiedy będziesz moja" (TV Azteca, 2001) oraz "Miłość jak tequila" (Televisa, 2007).


Najnowszą wersję pt. "Aromat miłości" będzie można oglądać na antenie NOVELAS+ już od 26 sierpnia o godz. 15:00 (18:40). Telenowela będzie dostępna również w ofercie serwisu Canal+ ONLINE.


Zwiastun:


7014 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page