top of page

"Bezduszna" – Odcinek 61: Przyszły burmistrz Ichámal

W 61. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio ogłasza swoją kandydaturę na burmistrza. Martina nie potrafi powstrzymać swojego gniewu z powodu tej decyzji. Fernandzie trudno pogodzić się z myślą, że Rafael będzie miał dziecko z Isabelą. Emisja 9 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 61:


Fernandzie trudno pogodzić się z myślą, że Rafael zostanie ojcem. Prosi go, aby więcej jej nie dotykał. Rigoberto otrzymuje rozkaz kradzieży całego bydła rodziny Corcuera. Pachita odkrywa, że ​​Mary wyszła z Pierem. Po kradzieży bydła Octavio przesłuchuje Rigoberto i Carmelo w sprawie tego, co wydarzyło się w hacjendzie Corcuera, ale ci zapewniają go, że nic nie wiedzą. Fernanda zgadza się sprowadzić Mary z powrotem na hacjendy.


Piero mówi Mary, że muszą wszystko naprawić. Rafael spotyka Brendę po tym, jak prawie mieli wypadek samochodowy. Martina dowiaduje się, że Octavio został wybrany na kandydata na burmistrza Ichámal. Toscano przypomina jej, że ostrzegał ją, żeby z nim nie zadzierała. Octavio wchodzi do pokoju Fernandy, aby podglądać ją podczas kąpieli.Rafael jest świadkiem zdenerwowania Brendy, która dowiaduje się, że jej ojciec miał wypadek.


Emisja w poniedziałek 9 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1049 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page