top of page

"Bogaci też płaczą" od 24 kwietnia w Novelas+

Claudia Martín i Sebastián Rulli są gwiazdami nowej wersji kultowej "Marii z przedmieścia", która wkrótce pojawi się na antenie Novelas+.

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów meksykańskich telenowel. Oczekiwana od miesięcy przez polskich widzów produkcja "Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos tambien lloran) już od 24 kwietnia zagości na antenie Novelas+, gdzie zastąpi "Na przekór losowi". Telenowela jest nową wersją pierwowzoru hitowej "Marii z przedmieścia", która w latach 90-tych wyniosła na szczyty sławy Thalię i Fernanda Colungę. Po ponad dwudziestu latach również bohaterowie grani przez Claudię Martín i Sebastiána Rulli przekonają się, że... "Bogaci też płaczą".Mieszcząca się w 60-odcinkach telenowela opowiada historię Mariany (Claudia Martín), skromnej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama na świecie, trafia przypadkiem do życia rodziny Alberto Salvatierry (Guilermo Garcia Cantú), potentata biznesowego. Tam Mariana spotka Luisa Alberto (Sebastian Rulli), jednego z najbardziej rozchwytywanych kawalerów, który jednak skrywa własny dramatem i ból związany z wydarzeniami z przeszłości. Uwiedziony charyzmą, pięknem i autentycznością Mariany odnajdzie najczystszą i najbardziej szczerą miłość. To, czego Mariana i Luis Alberto nie mają, to wsparcie bliskich. Aby być razem, zmierzą się z Sorayą Montenegro (Fabiola Guajardo), kobietą pozbawioną skrupułów, która zaślepiona nienawiścią i zazdrością posunie się do rzeczy niewyobrażalnych, aby ich rozdzielić.


„Moja mama była fanką tej telenoweli, byłem mały, a mama włączyła telewizor i zobaczyłem, jak jest podekscytowana, więc możliwość zagrania tej postaci, którą grał także Rogelio Guerra, którego poznałem i z którym dzieliłem sceny w "Za głosem serca", to zaszczyt i jestem bardzo podekscytowany, ponieważ ludzie zobaczą ten projekt w swoich domach i zakochają się w każdej z postaci - przyznał Rulli podczas prezentacji prasowej telenoweli, którą dla Televisy wyprodukował uznany producent Carlos Bardasano.Oprócz wspomnianych wyżej głównych bohaterów w obsadzie znaleźli się również Azela Robinson ("Zaklęta miłość"), Alejandra Barros ("Zaklęte serce", "Gdzie jest Frida?"), Victor Gonzalez ("Morena"), Lorena Graniewicz ("Na przekór losowi"), Diego Klein, Arturo Barba ("Miłość po grób"), Mimi Morales ("Odmienić los", "Włoska narzeczona") i Antonio Fortier ("Rubi").


Telenowela "Bogaci też płaczą" będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (19:35). Premierowy odcinek już 24 kwietnia w Novelas+.


Więcej informacji na stronie telenoweli: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza5874 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page