top of page

"BrzydUla" od 5 października w TVN7

W poniedziałek, 5 października rozpocznie się emisja reaktywowanej po 11 latach polskiej wersji "Brzyduli" z Julią Kaminśką i Filipem Bobkiem w rolach głównych. Premierowe odcinki będzie można oglądac na antenie TVN7, a powtórki z całego tygodnia w formie weekendowych maratonów w TVN.

Kontynuacja "BrzydUli" jest autorskim projektem Telewizji TVN i i domu produkcyjnego Fremante. Polska jako jedyny kraj na świecie dostał zgodę na realizację nowych odcinków "Brzyduli" na podstawie własne scenariusza, dotychczas wszystkie zagranicze kontynuacje opierały się na oryginalnym, kolumbijskim sceanriuszu ("Ecomoda").W tytułowej roli ponownie wystąpi Julia Kamińska. Do obsady powrócą m.in. Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Łukasz Simlat, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Krzysztof Czeczot, Dominika Kluźniak i Wacław Warchoł. W kontynuacji "BrzydUli" nie zabraknie także nowych twarzy, m.in. Magdaleny Koleśnik, Karola Pochecia czy Marcina Rogacewicza.


Akcja nowych odcinków będzie osadzona 10 lat po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu "BrzydUli". W opisie cyklu czytamy, że „w nowej odsłonie Ula przekona się, że „i żyli długo, i szczęśliwie” istnieje jedynie w baśniach. W rzeczywistości za rogiem happy endu czają się zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty. Nowa „BrzydUla” jest nie tylko 10 lat starsza i bardziej doświadczona, ale ma też dużo więcej do stracenia. Bo teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za swoją rodzinę - męża i dzieci. Tymczasem Marek za wszelką cenę próbuje udowodnić światu, że sam - bez pomocy Uli - radzi sobie w zarządzaniu Febo&Dobrzański, co wychodzi mu raz lepiej, raz gorzej. Sytuacja zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze Violettę”.


Zdjęcia do telenoweli rozpoczęły się początkiem czerwca. Ekipa miała wejść na plan zdjęciowy już w marcu, ale wybuch pandemii Covid-19 pokrzyżował wcześniejsze plany.


Premierowe odcinki rekatywowanej po 11 latach "BrzydUli" będzie można oglądać w dni powszednie w Siódemce, począwszy od 5 października 2020 roku. Powtórki w formie weekendowych maratonów będa emitowane w TVN od 10 października (dwa odcinki w sobotę, trzy w niedzielę).


Pierwsze pięć odcinków „BrzydUli” przedpremierowo w ofercie płatnej zostanie udostępnionych w piątek, 2 października w player.pl. Również i kolejne odcinki w serwisie będą odpłatnie udostępniane przed premierą telewizyjną.322 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page