top of page

"Burza" i "La reina del flow" od 11 listopada w Red Carpet TV

Hitowe latynoamerykańskie telenowele z pewnością rozgrzeją jesienno-zimowe wieczory widzów Red Carept TV. Jeden z największych telenowelowych hitów ostatnich lat - nagrodzana prestiżowymi statuetkami Emmy - telenowela "La reina del flow" (The Queen of Flow) oraz znana z TV4 "Burza" z uwielbianym Williamem Levy w roli głównej, już od 11 listopada w polskiej telewizji. Tego nie można przegapić!

Prawdziwym HITem jesiennej ramówki stacji Red Carpet TV będzie emisja kultowej już telenoweli „The Queen of Flow” (tłum. Królowa Flow) produkcji Teleset i Sony Pictures Television. To nagrodzony trzema międzynarodowymi nagrodami Emmy kolumbijski fenomen ostatnich lat, opracowany przez Andrésa Salgado Tousa dla kolumbijskiej telewizji Caracol. Muzyczny serial z udziałem Caroliny Ramirez, Carlosa Torresa i Andresa Sandovala, z oryginalną muzyką gatunku reggaeton.Siedemnaście lat po tym, jak niesłusznie trafiła do więzienia, utalentowana autorka piosenek Jeimy Montoya szuka zemsty na tych, którzy zszargali jej reputację i zabili najbliższych. Czy miłość stanie jej na przeszkodzie?


Pierwszy odcinek premierowej telenoweli "The Queen Of Flow" (oryg. La reina del flow) już od 11 listopada o godz. 17:00 tylko na antenie Red Carpet TV.


Wspaniała wiadomość również dla wszystkich fanów historii miłosnych z Televisy. Głośna meksykańska telenowela "Burza" (oryg. La tempestad) z uwielbianym przez polskich widzów Williamem Levy („Triumf miłości”) i piękną Ximeną Navarrete już za kilka dni ponownie na polskich ekranach.


Marina (Ximena Navarrete) traci posadę menadżera hotelu po tym, jak nagłośniła przypadek molestowania pokojówki przez jednego z zamożnych gości. Na domiar złego jej matka trafia do szpitala. Załamana dziewczyna nieoczekiwanie otrzymuje pomoc od majętnej Mercedes Artigas (Daniela Romo), która proponuje jej objęcie kierowniczego stanowiska w przetwórni rybnej Neptun. Marina chętnie przyjmuje ofertę i przenosi się do nadmorskiej miejscowości Nuestra Señora del Mar. Już pierwszego dnia pracy popada w konflikt z kapitanem kutra rybackiego Damianem Fabre (William Levy), a jest to dopiero początek kłopotów, które ją czekają.


Pierwszy odcinek telenoweli "Burza" (oryg. La Tempestad) już 11 listopada o godz. 18:00 tylko w Red Carpet TV.1093 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page