top of page

Claudia Álvarez i David Zepeda gwiazdami "Vencer el desamor"

Claudia Álvarez znana z głównej roli w telenoweli "Po prostu Maria" i David Zepeda, obecnie jeden z najsłynniejszych latynoamerykańskich amantów, zagrają protagonistów najnowszej telenoweli Rosy Ocampo dla Televisy.

Przed kilkoma dniami w studiach meksykańskiej Televisy odbyła się konfernecja prasowa na której przedstawiono największe gwiazdy "Vencer el desamor", najnowszej produkcji Televisy przygotowywanej przez producentkę Rosy Ocamo, twórczynię takich tytułów jak "Miłość i przeznaczenie" czy "Idiotki nie idą do nieba".


Obecnie na antenie meksykańskiej Las Estrellas dobiega końca emisja jej ostatniej telenoweli, doskonale przyjętej przez widzów "Vencer el miedo" z Pauliną Goto w roli głównej. Producentka jednak nie próżnuje i zaprezentowała własnie obsadę swojego kolejnego projektu.


W rolach głównych zobaczymy Claudię Álvarez ("Po prostu Maria") i Davida Zepedę ("Trzy razy Ana"). Meksykańska aktorka powraca do pracy dwa miesiące po urodzeniu upragnionego dziecka. "Wracam ze wspaniałą produkcją, pełną kreatywności, inteligencji, z niesamowicie energetyczną i cudowną obsadą (...). Jestem wdzięczna za możliwość współpracy z tak profesjonalnymi, utalentowanymi ludzmi" - wyznała aktorka.


David Zepeda powraca do Televisy po krótkiej przygodzie z konkurencyjnym Telemundo / fot. Televisa

"Opuszczenie Televisy, zrobienie projektu w innej telewizji i teraz powrót do tej ekipy, która jest praktycznie moją rodziną, było bardzo miłym i ciekawym przeżyciem" - zdradził rozchwytywany latynoski amant David Zepeda.


Na konferncji prasowej produentka przedstawiła również pozostałą obsadę telenoweli, którą uzupełnią nazwska takich gwiazd, jak Daniela Romo ("Burza"), Juan Diego Covarrubias ("Oblicza miłości"), Valentina Buzzurro, Julia Urbini ("Caer en tentacion"), Emmanuel Palomares ("Kobiety w czerni") i Altair Jarabo ("Otchłań namiętności").


Podobnie jak "Vencer el miedo", ta produkcja również będzie kręcić się wokół czterech kobiet, które będa musiały się zmierzyć z różnymi współczesnymi problemami. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, ta historia skupi się nie na rodzinie, a na spotykających się przypadkowych i w niezwykłych okolicznościach kobietach. "Cztery kobiety, które nie mają ze sobą nic wspólnego muszą zamieszkać pod jednym dachem na skutek pewnych zewnętrznych okoliczności. Każda z nich będzie przeżywać problemy i rozterki aktualne dla współczesnych meksykańskich kobiet" - ujazwniła Ocampo.


Zdjęcia do telenoweli mają rozpocząć się już wkrótce, a jej premierę w Meksyku zaplanowano na 13 lipca.

272 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page