top of page

Daniel Arenas w remake'u "Miłości jak tequila"?

Aktor przymierzany jest do roli protagonisty w nowej kolumbijskiej wersji "Café, con aroma de mujer", słynnego pierwowzoru niezwykle u nas popularnej "Miłości jak tequila".

Kolumbijska telewizja RCN przygotowuje nową wersję jednej ze swoich najsłynniejszych telenowel "Café, con aroma de mujer" z 1994 roku. W Polsce mogliśmy oglądać dwie kolejne wersje tej telenoweli, czyli "Kiedy będziesz moja" (TV Azteca) i "Miłość jak tequila" (Televisa). W pierwszej kolumbijskiej wersji główne role zagrali Gue Ecker ("Eva Luna") i Margarita Rosa de Francisco, a za oryginalny scenariusz odpowiadał nie kto inny, jak twórca słynnej "Brzyduli" ("Yo soy Betty, la fea").


Fabuła stworzona przez Fernando Gaitána zamknie się teraz w osiemdziesięciu, wiernych oryginałowi odcinkach zadaptowanych przez scenarzystkę Adrianę Suárez. Nagrania mają rozpocząć się w maju, a już teraz spekuluje się, że w głównych rolach zagrają Daniel Arenas ("Dzikie serce", "Kotka") oraz aktorka i modelka Laura Londoño.


Daniel Arenas największą słąwę zdobył za sprawą roli Octavia u boku Any Brendy Contreras (oboje na zdj.) w telenoweli "Dzikie serce" / fot. Televisa

40-letni Daniel Arenas może powrócić teraz do swojej rodzinnej Kolumbii, gdzie w 2002 roku debiutował za sprawą udziału w reality-show "Protagonistas de novela". Teraz, po wielkim sukcesie takich telenowel, jak "Teresa", "Dzikie serce" czy "Kotka", może powrócić tam już ze statusem wielkiej gwiazdy i bez kompleksów wcielić się postać słynnego Sebastiana Vallejo. Postaci, która rozpoczęła kiedyś wielką karierę Guya Eckera.


Według doniesień kolumbijskiego magazynu "Lo Sé Todo", aktor ma już za sobą pierwsze próby kamerowe i jest tym, którego zespół odpowiedzialny za adaptację najbardziej widziałby w tej roli. Aktorka Laura Londõno, która ostatnio podbiła serca publiczności w "La ley del corazón" zagra postać słynnej 'Gavioty", kreowanej w przesłości przez Margaritę Rosę de Francisco, Silvię Navarro i Angelicę Riverę.


W jednym z niedawnych wywiadów Arenas ujawnił, że po zakończeniu zdjęć do "Medicos" planuje wrócić do Kolumbii, aby pobyć z rodziną i w nabliższym czasie nie zamierza wracać do pracy w Meksyku. Kto wie, może już wtedy myślał o pracy na planie nowej wersji pierwowzoru "Miłości jak tequila".


"Medicos" (tłum. "Lekarze") na antenę Televisy z drugim sezonem powrócą dopiero w maju 2021 roku, do tego czasu aktor będzie miał mnóstwo czasu na inne zajęcia.

572 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page