top of page

Daniel Arenas w remake'u "Miłości jak tequila"?

Aktor przymierzany jest do roli protagonisty w nowej kolumbijskiej wersji "Café, con aroma de mujer", słynnego pierwowzoru niezwykle u nas popularnej "Miłości jak tequila".

Kolumbijska telewizja RCN przygotowuje nową wersję jednej ze swoich najsłynniejszych telenowel "Café, con aroma de mujer" z 1994 roku. W Polsce mogliśmy oglądać dwie kolejne wersje tej telenoweli, czyli "Kiedy będziesz moja" (TV Azteca) i "Miłość jak tequila" (Televisa). W pierwszej kolumbijskiej wersji główne role zagrali Gue Ecker ("Eva Luna") i Margarita Rosa de Francisco, a za oryginalny scenariusz odpowiadał nie kto inny, jak twórca słynnej "Brzyduli" ("Yo soy Betty, la fea").


Fabuła stworzona przez Fernando Gaitána zamknie się teraz w osiemdziesięciu, wiernych oryginałowi odcinkach zadaptowanych przez scenarzystkę Adrianę Suárez. Nagrania mają rozpocząć się w maju, a już teraz spekuluje się, że w głównych rolach zagrają Daniel Arenas ("Dzikie serce", "Kotka") oraz aktorka i modelka Laura Londoño.


Daniel Arenas największą słąwę zdobył za sprawą roli Octavia u boku Any Brendy Contreras (oboje na zdj.) w telenoweli "Dzikie serce" / fot. Televisa

40-letni Daniel Arenas może powrócić teraz do swojej rodzinnej Kolumbii, gdzie w 2002 roku debiutował za sprawą udziału w reality-show "Protagonistas de novela". Teraz, po wielkim sukcesie takich telenowel, jak "Teresa", "Dzikie serce" czy "Kotka", może powrócić tam już ze statusem wielkiej gwiazdy i bez kompleksów wcielić się postać słynnego Sebastiana Vallejo. Postaci, która rozpoczęła kiedyś wielką karierę Guya Eckera.