top of page

Danna García zarażona koronawirusem

Gwiazda "Gorzkiej zemsty" podejrzewa, że wirus dostał się do jej organizmu z powodu braku ostrożności na lotniskach.

Kolumbijska aktorka Danna García, która zasłynęła między innymi rolą Normy Elizondo w hitowej telenoweli "Gorzka zemsta", jest obecnie izolowana w kwarantannie domowej. Chociaż gwiazda telenowel mieszka od kilku lat w Meksyku, przyjechała do Madrytu z powodu pilnych zobowiązań zawodowych i rodzinnych. Niestety przypadło to na czas wzmożonego rozprzestrzeniania się koronowirusa, który nie oszczędził również słynnej aktorki. W zamieszczonym na Instagramie filmie przyznaje, że wykryto u niej koronawirusa i przebywa obecnie w odosobnieniu oraz pod nadzorem lekarza. Aktorka podziękowała również wszystkim obserwującym za wiadomości, które otrzymała po ogłoszeniu, że ma objawy wirusa.


"Tak jestem w izolacji i mam koronawirusa, ale czuje się dobrze i moim zdaniem choroba przebiega bardzo łagodnie" - uspokaja swoich fanów aktorka. "Szokuje mnie to, że widzę ludzi w barach i klubach. To jest poważna sprawa! Unikajcie kontaktu. Dlaczego jesteśmy tacy uparci?" - przestrzega.


Danna García poinformowała, że linie lotnicze próbują wykorzystywać tragiczną sytuację oferując znacznie zawyżone ceny biletów / fot. Instagram

Gwiazda "Gorzkiej zemsty" i "Odmienić los" pozostaje odizolowana w kwarantannie domowej oraz pod stałym nadzorem lekarza.

937 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page