top of page

"Drogocenna perła" – Manfred przejmuje władzę w firmie Hauserów

W odcinkach 60-64. telenoweli "Drogocenna perła": Silvia zamierza przekazać prasie dowody obciążające Ernesta. Manfred szantażem zmusza Ernesta do przekazania mu władzy w firmie. Wkrótce próbuje wymusić na nim również związek z Gertrude. Emisja w dniach od 11 do 15 grudnia 2023 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 60:

Tempa próbuje pomóc Sonanowi w jego kłopotach z Mathilde. Aurorze udaje się wkraść do pokoju Daviego i pogodzić się z nim. Silvia ulega wypadkowi spowodowanemu przez Manfreda, gdy zamierzała przekazać dziennikarzowi posiadane dowody.

Emisja w poniedziałek 11 grudnia o godz. 16:50 )21:25) w Novelas+


Odcinek 61:

Dzięki Pilar Manfred wreszcie posiada dokumenty stanowiące dowód przeciwko Ernestowi Hauserowi w sprawie morderstwa Catariny Hauser. Używa go, aby szantażować pana Ernesta, który jest teraz na jego łasce. Gaia spotyka Tavinho i okazuje mu szczególne uczucia.

Emisja we wtorek 12 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 62:

Manfred świętuje swoje zwycięstwo, monopolizuje wszystkie akcje firmy i obejmuje stanowisko prezesa. Manfred grozi, że zaatakuje Perlę, jeśli starzec nie będzie współpracował. Silvia dochodzi do siebie po wypadku spowodowanym przez Manfreda.

Emisja w środę 13 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 63:

Franz zwierza się rodzeństwu, że nie rozumie, dlaczego ojciec mianował Manfreda na czele całego ich majątku i podejrzewa, że jest on szantażowany. Franzowi udaje się spotkać z Ernestem sam na sam, ale ich dyskusję przerywa Manfred.

Emisja w czawartek 14 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 64:

Manfred próbuje zmusić Ernesta do związku z jego matką Gertrudą. Franz, Fabricio i Mundo składają zeznania na korzyść Yolandy i skutecznie udowadniają, że Ernest i Dalia oszukali Yolandę i Mundo.

Emisja w piątek 15 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
721 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page