top of page

"Drogocenna perła" – Manfred więzi Perlę

W odcinkach 105-109. telenoweli "Drogocenna perła": Z pomocą Marlene Manfredowi udaje się uprowadzić Perlę. Wkrótce dziewczynka zaczyna chorować. Emisja w dniach od 12 do 16 lutego 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 105:

Ernest przyznaje się do swoich zbrodni. Manfred wpada na salę sądową, aby go bronić. Venceslau prosi Volpinię o rękę. Franz przekazuje rodziną rezydencję na żłobek. Ogłasza również, że przekształci fabrykę w spółdzielnię. Manfred zostaje umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Sędzia skazuje Ernesta, a Dália mówi, że będzie na niego czekać. Pérola próbuje przekonać Franza do przejęcia rodzinnego biznesu.

Emisja w poniedziałek 12 lutego godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 106:

Gertrude łączy siły z Vencesalo, aby odzyskać udziały Manfreda w firmie i uniemożliwić Franzowi przekształcenie jej w spółdzielnię. Toni postanawia odzyskać Hildę. Gaia odkrywa, że Arthur zerwał z Laurą z powodu Décio. Gertrude odwiedza Ernesta w więzieniu, aby mu grozić. Aurora i Lola spotykają się w szpitalu, obie odczuwają silne bóle.

Emisja we wtorek 13 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+Odcinek 107:

Od czasu ucieczki ze szpitala psychiatrycznego Manfred pozostaje nieuchwytny dla policji. Obmyśla plan wyrwania Pérli z rąk rodziców, przy wsparciu finansowym Gertrudy, która skutecznie stara się utrudniać Franzowi pracę w fabryce.

Emisja w środę 14 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 108:

Hilda i Toni godzą się. Joel waha się, ale w końcu przybywa na czas i poślubia Cléo. Manfredowi udaje się porwać Perlę z pomocą Marlene. Venceslau udaje się odkryć, gdzie przebywa Manfred. Marlene jest przerażona zachowaniem Manfreda. Wykorzystuje moment jego nieeobecności, aby uciec z Perlą.

Emisja w czwartek 15 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 109:

Manfred nadal przetrzymuje Perlę, której stan zdrowia gwałtownie się pogarsza. Gaia prosi doktora Rubensa, aby skontaktował się z jej bliskimi w celu ostatniego pożegnania. Lola i Aurora zaczynają rodzić w tym samym czasie. Decio okrada sklep jubilerski. Policja otacza chatę, w której Manfred przetrzymuje zakładników.

Emisja w piątek 16 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
1089 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page