top of page

"Drogocenna perła" od 19 września w Novelas+

Dwoje ludzi z różnych światów zakochuje się w sobie i doczekuje się obdarzonej niezwykłym darem córki. Fabuła, która przenosi widzów do świata buddyjskich wierzeń, historycznego Rio de Janairo z czasów Drugiej Wojny Światowej i trudności zakazanej miłości, zdobyła w 2014 roku międzynarodową nagrodę Emmy dla najlepszej telenoweli. Hitowa brazylijska produkcja "Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) już tej jesieni zawładnie sercami widzów telewizji Novelas+.

W 1934 roku dwóch braci zostało porwanych przez lawinę w Himalajach: pierwszy, Franz, został odnaleziony nieprzytomny przez buddyjskich mnichów; drugi, Manfred, zostaje uratowany przez zespół wspinaczy. Wierząc, że Franz nie żyje, Manfred wraca do Brazylii ze straszliwą tajemnicą: był odpowiedzialny za sabotowanie sprzętu swojego brata. Franz zniknął i został uznany za zmarłego, Manfred będzie mógł go zastąpić na czele rodzinnego biznesu. W rzeczywistości Franz jednak przeżył. Jego powrót wywoła entuzjazm ojca i przyjaciół, ale nie Manfreda, który zrobi wszystko, by ponownie go wyeliminować.Protestująca przeciwko zwolnieniu jednego ze swoich kolegów, Amélia – pracownica rodzinnej firmy braci – przykuwa uwagę Franza. Pomimo przeciwnej im różnicy klas społecznych bardzo szybko zakochuje się w niej do szaleństwa. Młoda kobieta odwzajemnia jego uczucia i mimo wrogości rodziny kochankowie zostają wkrótce rodzicami dziewczynki o imieniu Perola. Rozwścieczony Ernest zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pozbyć się znienawidzonej synowej i samemu wychowywać wnuczkę. Nie wie jednak, że Perola przyszła na świat z pewnym celem...


Buddyjskie świątynie, historyczne Rio de Janairo z czasów Drugiej Wojny Światowej i trudności zakazanej miłości – o to świat, w którym toczy się 110-odcinkowa historia Franza i Amélii oraz ich drogocennego klejnotu, Péroli.


W tej urzekającej, nagrodzonej prestiżową statuetką Emmy, telenoweli brazylijskiego giganta Globo zagrali: Bruno Gagliasso ("Duszny raj"), Bianca Bin ("Cordel encantado"), Carolina Dieckmann ("Barwy grzechu") oraz znani już widzom Novelas+ z telenowel "W niewoli przeszłości" i "Słodka ambicja" - Mel Maia, Nathalia Dill i José de Abreu.


Pierwszy odcinek "Drogocennej perły" już 19 września o godz. 16:50 (21:25) na antenie NOVELAS+ oraz w serwisie CANAL+ online.


Więcej informacji o telenoweli na stronie:

4966 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page