top of page

"Dziedziczka" od 20 listopada w Novelas+

W nadchodzące jesienno-zimowe wieczory widzów telewizji Novelas+ rozgrzeje nowa telenowela "Dziedziczka" (oryg. La herencia), hitowa meksykańska produkcja z 2022 roku z Michelle Renaud i Matíasem Novoa w rolach głównych.

W miejsce świecącej triumfy telenoweli "Bezduszna" telewizja Novelas+ zaprosi widzów na kolejną gorącą premierę prosto ze słonecznego Meksyku. Mowa o odnoszącej sukcesy telenoweli "Dziedziczka" (oryg. La herencia), 80-odcinkowej produkcji Juana Osorio Ortiza z 2022, w której główne role zagrali Michelle Renaud i Matias Novoa.Scenariusz "Dziedziczki" oparty jest na chilijskiej telenoweli z lat 2008-2009 zatytuowanej „Hijos del Monte”. Ta również doczekała się swojego remaku w 2011 roku, którym było znane z anteny iTVN "Dziedzictwo del Monte" (oryg. Los herederos del Monte) z Marlene Favelą ("Bezduszna") i Mariem Cimarro ("Gorzka zemsta") w rolach głównych.


Wersja z 2022 roku przenosi nas na hacjendę awokado w Santa Catalina, Meksyk, gdzie mieszka Severiano del Monte (Leonardo Daniel), jego żona Catalina (Ana Ciocchetti) i ich pięciu adoptowanych synów – Juan (Matías Novoa), Simón (Emmanuel Palomares), Pedro (Daniel Elbittar), Mateo (Mauricio Henao) i Lucas (Juan Pablo Gil).


Wraz ze śmiercią Severiano jego testament wywraca życie rodziny do góry nogami. Na hacjendzie pojawia się wtedy Sara (Michelle Renaud), córka Severiano, o której nikt nie wiedział, owoc jego związku z byłą kochanką, Deborah Portillo (Elizabeth Álvarez). Aby odziedziczyć spadek po Severiano, zarówno Sara, jak i jej przyrodnie rodzeństwo muszą spełnić zapis w testamencie: mieszkać razem przez rok.


W telenoweli będzie można zobaczyć innych znanych aktorów, takich jak Julián Gil ("Zakazane uczucie") czy Tiere Scanda ("Grzesznica"). W obsadzie również dobrze nam znane twarze z "Bezdusznej" - Sergio Basañez i Veronica Jaspeado.


Premierowy odcinek telenoweli "Dziedziczka" 20 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.11 244 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page