top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 13: Zmienić przeszłość

W 13. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara godzi się z odrzuceniem i oskarżeniami Simona. Juan próbuje załagodzić konflikt. Deborah daje Mateo alkohol wiedząc o jego chorobie. Emisja 6 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 13:


Julieta jest pewna, że ​​pomimo dzielących ich różnic, uda jej się odzyskać Juana. Simón złością reaguje na polecenie Juana, by pracował wspólnie z Sarą. Wszystko wymyka się spod kontroli, gdy ujawnia, co Deborah zrobiła, aby rozdzielić ich rodziców. Pedro potrzebuje kogoś, kto pomoże mu usunąć Juana ze stanowiska prezesa firmy i wierzy, że Dante jest właściwą osobą.


Deborah odwiedza Mateo po jego wypadku i daje mu butelkę wina, mimo że wie o jego chorobie. Pedro proponuje Dantemu sojusz w celu usunięcia Juana ze stanowiska prezesa firmy, w zamian Dante otrzyma schronisko Santa Catalina. Sara wyznaje Pedro, że wie o więzach krwi łączących go z Tadeo.
Juan i Lucas wchodzą do pokoju Mateo i znajdują go nieprzytomnego po spożyciu alkoholu.


Emisja w środę 6 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
848 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page