top of page

"Dzika miłość" od 20 lutego w Novelas+

W miesiącu zakochanych Novelas+ zaprosi widzów na nową, pełną pasji i rodzinnych tajemnic opowieść prosto z gorącej Brazylii. "Dzika miłość" (oryg. Pantanal), nowa wersja słynnego klasyka lat 90-tych i jednocześnie najchętniej oglądana brazylijska telenowela ostatnich lat już wkrótce w polskiej telewizji.

Brazylijski fenomen ostatnich lat trafi niebawem na ekrany Novelas+. "Dzika miłość" (oryg. Pantanal), remake pamiętnej produkcji z lat 90., który podczas swojej emisji w 2022 roku w godzinach największej oglądalności ugruntował pozycję produkcji cieszącej się największą widownią w kraju, gdzie przed ekranami telewizji Globo zasiadało codziennie nawet 35,8 mln widzów.Joventino, jeden z największych farmerów w Pantanal, znika bez śladu, pozostawiając po sobie syna, José. Pięć lat później, podczas podróży do Rio de Janeiro, José poślubia Madeleine. Wkrótce na świat przychodzi ich syn, Jove. Madeleine tęskni za życiem w mieście i nie akceptuje samotności związanej z byciem żoną rolnika. Ponieważ jej mąż jest zawsze w drodze, jest zmuszona mieszkać z Filó, pokojówką, o której niewiele wie i której ufa. Madeleine nie wie, że Filó jest prostytutką, z którą José miał romans w przeszłości. Madeleine ucieka z rancza, zabierając Jove’a, który jest jeszcze dzieckiem, do Rio de Janeiro.


Dwadzieścia lat później Jove wyrusza na poszukiwanie ojca. Choć są szczęśliwi z ponownego spotkania, José i Jove muszą stawić czoła różnicom kulturowym i charakterologicznym. Młody Jove zakochuje się w Jumie, córce farmerów. Młoda dziewczyna nie otwiera swojego serca przed nikim, broniąc się w ten sposób przed mężczyznami.


Napisana oryginalnie 32 lata temu przez Benedito Ruy Barbosę, nowa wersja "Pantanal" został zaadaptowana przez jego wnuka, Bruno Luperiego, a wyreżyserował ją Rogério Gomes i Gustavo Fernandez. W rolach głównych występują wielkie gwiazdy brazylisjkiej telewizji, jak między innymi znani ze "Słodkiej ambicji" Juliana Paes i Marcos Palmeira, Murilo Benício ("W niewoli przeszłości") czy Renato Góes.


Emisja liczącej 120 odcinków telenoweli „Dzika miłość” od 20 lutego o godz. 16.50 (21.25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli na stronie:6812 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page