top of page

Gabriel Corrado: "Wcielenie się w polityka było wyzwaniem"

Argentyński łamacz serc wciela się w czarny charakter w trzecim sezonie brytyjskiego serialu "Riviera". Niezapomniany gwiazdor "Dzikiego księżyca" i "Sideł miłości" przyznał, że po raz pierwszy miał do czynienie z taką postacią.

Aktor, producent, scenarzysta… Wydawało się, że Gabriel Corrado zrobił już wszystko, a tymczasem w wieku prawie 60 lat zadebiutował na rynku anglosaskim w międzynarodowej produkcji "Riviera" z amerykańską aktorką Julią Stiles. W tej międzynarodowej produkcji można go zobaczyć w skórze "makiawelicznego i uwodzicielskiego" polityka.Co oznaczała dla Ciebie praca nad tą produkcją?


Wielkie wyzwanie, bo po raz pierwszy gram polityka, ​​robię to po angielsku i dla rynku, którego nie znałem. Otworzyły się dla mnie imponujące drzwi, to prawie jak praca w Hollywood.


Jak przygotowywałeś się do tej roli?


Moja córeczka Clara pomogła mi przy castingu. Mam sekwencje w języku angielskim i hiszpańskim. Używam tego języka podczas spotkań lub podróży, ale aktorstwo jest złożone i jestem bardzo perfekcjonistą. Miło było się z nią podzielić tym doświadczeniem, studiuje teatr i jako jedyna została w domu. Lucas mieszka w Amsterdamie i jest muzykiem, a Lucía pracuje w Barcelonie przy produkcji audiowizualnej.


W "Rivierze" Gabriel gra ambitnego i skorumpowanego polityka, z którym kontaktuje się postać Julii Stiles / fot. Sky

Denerwowałeś się?


Tak, zawsze mi się to przytrafia. Nie ma znaczenia, ile lat temu się zajmuję, ale chciałem dać z siebie wszystko. Widziałem wiele przemówień polityków międzynarodowych, Borisa Johnsona, Donalda Trumpa ... i serii związanych z tym tematem, ale Víctor Alsina, którego wcielam, nie jest jednym z nich, ale sumą wielu. I wyróżnia się egocentryzmem.Czy myślisz, że jakikolwiek polityk mógłby poczuć, że to nawiązanie?


Tylko jeśli ukrywa coś ciemnego. Chociaż jest szefem rządu Buenos Aires, może pochodzić z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma prawie żadnych różnic bez oceny, czy są skorumpowane, czy nie.


Czym zajmowałeś się w ostatnich latach?


Poświęciłem się produkcji i kinie. Dziś świat jest naprawiony ukaże się wkrótce, nakręciłem go w moim kraju z Leonardo Sbaraglią i Charo Lópezem. A podczas izolacji brałem udział w filmie Traición autorstwa Pimpineli.


Jego córka Clara, która studiuje teatr, pomogła mu przygotować się do roli Víctora Alsiny.

A telenowele?


Były bardzo ważne w mojej karierze, lubiłem być amantem, ale ciągle się rozwijam, nie tylko artystycznie, ale i wiekiem (śmiech). To, co pozytywne, odradza się w nowych wyzwaniach.


Czy nagrałbyś jeszcze raz?


Trudno odmówić, jeśli projekt jest dobry. A praca jest zawsze mile widziana, ale prawdą jest, że teraz moja droga zmierza w inną stronę.


Jakie masz projekty?


Wyprodukuję serię Red purple, w której również wystąpię. I przyniosę moje trzy powieści na ekran, ale to trwa długo.


Z Cariną Zampini i Millie Stegman na planie telenoweli "Dziki księżyc" w 2000 roku / fot. Telefe

Boisz się, że Twoja córeczka chce pójść w Twoje ślady?


Nie boję się, nie walczę z nimi i przekazałem to moim dzieciom. Muszą robić to, co je spełnia i to będzie moje szczęście. Gdybym słuchał moich rodziców, byłbym dziś lekarzem i byłbym sfrustrowany.Chcesz być dziadkiem?


Tak, ale nie zamierzam naciskać (śmiech), kocham dzieci i lubię je wychowywać… Wierzę w rodzinę.


Żonaty od trzydziestu lat! Jak uzyskać tę stabilność?


Myślę, że kluczem do sukcesu jest to, że Constanza i ja zawsze razem stawaliśmy przed wyzwaniami, ale bez utraty naszej indywidualnej przestrzeni.

284 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page