top of page

Gabriela Spanic w węgierskim "Tańcu z gwiazdami"

Węgierska telewizja TV2 ujawniła, że jedną z gwiazd tamtejszej edycji programu "Taniec z gwiazdami" będzie aktorka Gabriela Spanic, znana na całym świecie gwiazda latynoamerykańskich telenowel.

Wenezuelska aktorka Gabriela Spanic, znana m.in. z takich telenowel jak "Paulina", "Porywy serca" czy "Kobieta ze stali", będzie największą gwiazdą zbliżającej się wkrótce premierowej emisji węgierskiego "Tańca z gwiazdami". Podczas niedzielnego programu na żywo telewizja TV2 zaprezentowała wszystkie gwiazdy, które już wkróce wejdą na taneczny parkiet.Informacja o tym, że wśród uczestników programu będzie także światowa gwiazda była znana już wcześniej, ale jej tożsamośc była tak dobrze ukrywana przez ekipę programu, że do ostatniej chwili nikt tak naprawdę nie wiedział, kogo się spodziewać. Trzeba przyznać, że węgierscy producenci potrafią podgrzewać emocje.


Gabriela Spanic ma na Węgrzech status prawdziwej mega gwiazdy. Gościła u naszych bratanków już kilkukrotnie, a każda z jej telenowel gromadziła przed telewizorami rzesze widzów. Największą popularnością na tamtejszych ekranach cieszyła się lubiana również u nas telenowela "Paulina", w której Gaby wcielała się w podwójną rolę bliżniaczek, dobrej i szlachetnej Pauliny oraz podstępnej Paoli. Produkcja doczekała się niezliczonej ilości powtórek nie tylko na Węgrzech, ale również w wielu innych krajach na całym świecie.


Partnerem aktorki w programie będzie węgierski tancerz Andrei Mangra / fot. TV2

Zarówno węgierska, jak i polska wersja tanecznego programu powstaje na licencji brytyjskiego formatu "Strictly come dancing", który po raz pierwszy na ekranach pojawił się w 2004 roku na antenie BBC One. Tego samego roku program pojawił się również w USA pod tytułem "Dancing with the stars".


W programie rywalizują pary taneczne, złożone ze znanej osobistości oraz profesjonalnego tancerza, które co tydzień prezentują układ choreograficzny do kolejnych tańców z grupy tańców towarzyskich, tj. tańców standardowych oraz latynoamerykańskich. Występy podczas cotygodniowego programu na żywo oceniane są przez kilkuosobową komisję jurorską (w której skład zazwyczaj wchodzą zawodowi sędziowie tańca oraz popularni artyści niezwiązani z tańcem sportowym) i telewidzów, którzy za pomocą głosowania sms-owego przyznają głosy faworytom. W każdym odcinku para z najniższą liczbą punktów w głosowaniu odpada z konkursu. W ostatnim odcinku o tytuł zwycięzcy rywalizują dwie lub trzy pary.


Jesteśmy przekonani, że za sprawą swojego latynoamerykańskiego temperamentu Gaby rozpali parkiet węgierskiego "Tańca z gwiazdami" do czerwoności.413 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page