top of page

"Gdzie jest Frida?" od 9 sierpnia w Novelas+

Wciągająca historia zaginięcia młodej dziewczyny ujawni wiele sekretów pozornie idealnej rodziny.... Najnowsza wersja hitowej produkcji "Gdzie jest Elisa?" już od sierpnia na antenie Novelas+!

Poruszająca produkcja "Gdzie jest Frida?" (org. Buscando a Frida) z Ximeną Herrerą ("Kobiety w czerni"), Eduaradem Santamariną ("Światło twoich oczu") i Arapem Bethke ("Uzurpatorka") w rolach głównych już od sierpnia zagości na antenie Novelas+. Polscy widzowie mieli już okazję poznać poprzednią wersję tej historii, którą była emitowana przed laty przez TV Puls "Gdzie jest Elisa?" - produkcja Telemundo z 2010 roku z Sonyą Smith, Gabielem Porrasem i Jorge Luiem Pilą.Frida, 16-letnia, najstarsza córka miliardera Abelardo Ponsa, znika w dziwnych okolicznościach w noc urodzin swojego ojca. Życie rodziny zmienia się na zawsze: z poroznie szczęśliwego i doskonałego, w takie, w którym ujawniają się tajemnice, rodzą się konflikty i kłamstwa. Każdy staje się podejrzanym, ale nikt nie spodziewa się szokującego zwrotu, jaki przybiera historia, próbując ukryć prawdę.


W roli tytułowej Fridy widzowie zobaczą debiutującą Victorię White. W zrozpaczonych rodziców szukających zaginieonej córki wcielają się Ximena Herrera i Eduardo Santamarina. Prowadzącego śledztwo policjanta, którego z czasem połączy wielkie uczucie z matką zaginionej zagrał Arap Bethke. W pozostałych rolach Alejandra Barros ("Zaklęte serce"), Grettell Valdez ("Za głosem serca"), Fabiola Guajardo ("Oblicza miłości"), Ruben Zamora ("Soy tu fan"), Jorge Luis Moreno i inni.Premierowy odcinek "Gdzie jest Frida?" na antenie Novelas+ już 9 sierpnia o godz. 16:50 (20:30). Produkcja zastąpi dobiegającą końca telenowelę "W obcej skórze".


Zwiastun:


7751 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV