top of page

"Gorzka zemsta": Najnowsze informacje o drugim sezonie

Wiadomość o niespodziewanej kontynuacji kultowej "Gorzkiej zemsty" zelektryzowała przed kilkoma tygodniami fanów na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że większość obsady bierze już udział w nagraniach do drugiego sezonu przebojowej kolumbijskiej telenoweli.

Odkąd Telemundo potwierdziło drugi sezon "Gorzkiej zemsty" (oryg. Pasión de gavilanes), fani udanej kolumbijskiej telenoweli czekają na wszelkie szczegóły i informacje, które mogą dostarczyć twórcy serialu. Jednak jak na razie cała produkcja jest owiana ściśle strzeżoną tajemnicą.Upubliczniono jedynie życzenia niektórych aktorów dotyczące udziału; a inni wręcz przeciwnie, wykluczyli swoją obecność w kontynuacji. Wiadomo, że ta nowa odsłona będzie inną historią niż ta z oryginalnej fabuły.


„To nowe pokolenie "Gorzkiej zemsty" jest predestynowane do zmierzenia się z kolejną tragiczną zbrodnią, która wstrząsa całą rodziną. Późniejsze śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci nauczyciela wskazuje na dzieci jednej z par jako możliwych winowajców, co uruchamia dramatyczny ciąg wydarzeń, aby udowodnić ich niewinność” - ogłosiła jakiś czas temu sieć telewizyjna Telemundo.


CZY ROZPOĆZEŁY SIĘ JUŻ NAGRANIA DRUGIEGO SEZONU "GORZKIEJ ZEMSTY"?


Choć nie ma oficjalnych informacji na temat tego, czy zdjęcia do drugiego sezonu "Gorzkiej zemsty" już się rozpoczęły , to według bloga dziennikarki rozrywkowej Gracieli Torres, trwa już kręcenie fikcji.


Według La Negra Candela kontynuacja odnoszącej sukcesy telenoweli jest nagrywana w Kolumbii, a konkretnie w Villa de Leyva. "Większość obsady jest już zmontowana, nagrywając w