top of page

"Gorzka zemsta": Najnowsze informacje o drugim sezonie

Wiadomość o niespodziewanej kontynuacji kultowej "Gorzkiej zemsty" zelektryzowała przed kilkoma tygodniami fanów na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że większość obsady bierze już udział w nagraniach do drugiego sezonu przebojowej kolumbijskiej telenoweli.

Odkąd Telemundo potwierdziło drugi sezon "Gorzkiej zemsty" (oryg. Pasión de gavilanes), fani udanej kolumbijskiej telenoweli czekają na wszelkie szczegóły i informacje, które mogą dostarczyć twórcy serialu. Jednak jak na razie cała produkcja jest owiana ściśle strzeżoną tajemnicą.Upubliczniono jedynie życzenia niektórych aktorów dotyczące udziału; a inni wręcz przeciwnie, wykluczyli swoją obecność w kontynuacji. Wiadomo, że ta nowa odsłona będzie inną historią niż ta z oryginalnej fabuły.


„To nowe pokolenie "Gorzkiej zemsty" jest predestynowane do zmierzenia się z kolejną tragiczną zbrodnią, która wstrząsa całą rodziną. Późniejsze śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci nauczyciela wskazuje na dzieci jednej z par jako możliwych winowajców, co uruchamia dramatyczny ciąg wydarzeń, aby udowodnić ich niewinność” - ogłosiła jakiś czas temu sieć telewizyjna Telemundo.


CZY ROZPOĆZEŁY SIĘ JUŻ NAGRANIA DRUGIEGO SEZONU "GORZKIEJ ZEMSTY"?


Choć nie ma oficjalnych informacji na temat tego, czy zdjęcia do drugiego sezonu "Gorzkiej zemsty" już się rozpoczęły , to według bloga dziennikarki rozrywkowej Gracieli Torres, trwa już kręcenie fikcji.


Według La Negra Candela kontynuacja odnoszącej sukcesy telenoweli jest nagrywana w Kolumbii, a konkretnie w Villa de Leyva. "Większość obsady jest już zmontowana, nagrywając w gminie Villa de Leyva kontynuację słynnej i odnoszącej sukcesy powieści” – napisał dziennikarz, który ma ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.


Podała też szczegóły dotyczące fabuły i postaci, które wchodzą w skład obsady "Gorzkiej zemsty 2" ."Dla tych, którzy są ciekawi: tak, Mario Cimarro tam jest. Oczywiście! Jest jedną z kluczowych postaci. Jednak w tej kontynuacji zasadnicza część fabuły spadnie na dzieci Rosario Montes, śpiewaczki kantyny granej przez Zharick León, jednej z najbardziej tęsknionych przez widzów postaci. Franco Reyes, najmłodszy z rodziny, ma od czasu do czasu pojawiać się w drugim sezonie" - wyjaśniła.


Choć Torres twierdzi, że te postacie pojawią się w telenoweli, nadal nic nie jest potwierdzone, ponieważ aktorzy grający te role od początku zapowiadali, że nie będą częścią obsady nowego sezonu.


"Gorzka zemsta" zadebiutowała w telewizji 21 października 2003 roku z udanym sezonem, który trwał do 23 lipca 2004 / fot. Telemundo

CZY W DRUGIM SEZONIE "GORZKIEJ ZEMSTY" POZOSTANIE ORYGINALNA OBSADA?


To wciąż tajemnica, bo do tej pory potwierdziło to tylko trzech aktorów, którzy byli w pierwszej odsłonie: Natasha Klauss, Paola Rey i Juan Alfonso Baptista.


Jednak nieobecności zostały potwierdzone, takich jak Ana Lucía Domínguez (Ruth Uribe), Danna García (Normal Elizondo) i Michel Brown (Franco Reyes).


JAKA MUZYKA W DRUGIM SEZONIE "GORZKIEJ ZMESTY"?


Kolejną modyfikacją, jaką będzie miał sezon drugi "Gorzkiej zemsty", jest muzyka, którą będzie teraz reggaeton, jeden z najpopularniejszych współczesnych gatunków, choć pierwszy z nich (cumbia) jest nadal aktualny.


Ma to również bezpośredni wpływ na udział aktorek Zharick León (Rosario Montes) i Lady Noriega ('Pepita' Ronderos'), które nie będą częścią nowego projektu, ponieważ bar "Alcalá" już nie będzie istniał, a melodie będą się różnić od tych, które śpiewali artyści.


W drugim sezonie popularną muzykę z "Gorzkiej zemsty" zastąpią piosenki reggaeton / fot.Telemundo

"GORZKA ZEMSTA 2" WEJDZIE NA NETFLIX?


Chociaż wciąż nie ma oficjalnych informacji o premierze "Gorzkiej zemsty 2" na platformie Netflix, szacuje się, że pojawi się ona kilka tygodni po premierze na Telemundo, mniej więcej na początku 2022 roku.

8415 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page