top of page

"Gorzka zemsta" z nowymi odcinkami?

Hiszpańskiemu portalowi Formula TV udało się nieoficjalnie dowiedzieć, że wytwórnia Telemundo przygotowuje się do wyprodukowania nowych odcinków hitowej "Gorzkiej zemsty" (oryg. Pasión de gavilanes).

"Gorzka zemsta" była niewątpliwie jedną z najpopularniejszych telenowel emitowanych w naszym kraju. Fikcja wyprodukowana w koprodukcji RTI Producciones, Caracol Televisión i Telemundo była pokazywana niemal na całym świcie, a wielu krajach stała się autentycznym zjawiskiem społecznym. Jej bohaterowie stali się prawdziwymi gwiazdami, rozwchwytywanymi i podziwianymi w każdym zakątku świata.W ostatnich latach bardzo popularne stało się tworzenie kontynacji i przeróbek słynnych produkcji. Osoby odpowiedzialne za "Gorzką zemstę" również zdecydowały się włączyć w ten trend. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć portalowi Formula TV, trwają przygotowania do nowego sezonu tej udanej telenoweli, która ma powrócić z oryginalną obsadą. Aktorzy otrzymali formalną propozycję dołączenia do nowego sezonu, aby znów stać się bohaterami kontynuacji tej historii. Pomimo tego nie wiadomo, czy wszyscy aktorzy przyjmą zaproszenie, czy też w nowych odcinkach zobaczymy tylko niektóre postacie z oryginału.Warto wspomnieć, że w 2014 roku wytwórnia Telemundo wyprodukowała remake "Gorzkiej zemsty, który nosił tytuł "Tierra de Reyes". Produkcja była dostępna w Polsce za pośrednictwem serwisu Player pod polskim tytułem "W obronie honoru".


Oryginał swoją światową premierę miał 21 października 2003 roku. Do Polski telenowela trafiła w 2005 roku za sprawą emisji na antenie telewizji TVN. Została wyemitowana w ponad 40 krajach, takich jak Kolumbia, Wenezuela, Argentyna, Czechy, Izrael i Turcja. Jest adaptacją kolumbijskiej telenoweli "Las aguas mansas" i opowiada historię braci Reyes, Juana (Mario Cimarro), Óscara (Juan Alfonso Baptista „El Gato”) i Franco (Michel Brown). Po tragicznej utracie siostry Libii postanawiają pomścić jej śmierć, rozkochując w sobie siostry Elizondo, Normę (Danna García), Jimenę (Paola Rey) i Saritę (Natasha Klauss), ponieważ to własnie ich ojciec był odpowiedzialny za śmierć młodej kobiety. Nie spodziewają się, że w końcu się w nich zakochają, a to, co wydawało się łatwą zemstą, zamieni się w coś niezwykle skomplikowanego.

1795 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page