top of page

Gwiazdy "Gorzkiej zemsty" chcą drugiego sezonu

Siedemnaście lat po premierze hitowej telenoweli Telemundo, jej gwiazdy nie wykluczają ponownej współpracy w kontynuacji kultowej historii napisanej przez Julio Jiméneza.

W czasach, gdy jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne kontynuacje udanych produkcji, wielu widzów marzy o ponownym zobaczeniu w akcji braci Reyes i sióstr Elizondo, głównych bohaterów niezapomnanej telenoweli "Gorzka zemsta". Opowieści, którą Mario Cimarro, Danna García, Paola Rey, Juan Alfonso Baptista, Michel Brown i Natasha Klauss kręcili w Kolumbii w 2003 roku. Produkcja błyskawicznie podbiła serca widzów również w Polsce, gdzie była emitowana na antenie telewizji TVN.


Jednak na tę chwilę wydaje się, że projekt nie znajduje się w najbliższych planach wytwórni Telemundo. Gdyby jednak stacja zdecydowała się na taki krok, to może liczyć na dawną obsadę, która wyraziła ostatnio chęć ponownej współpracy.


"Prawda jest taka, że narazie nie ma takich planów, ale bardzo bym chciała, chyba najbardziej. To bardzo piękna historia, która nazanaczyła nas wszystkich i oczywiście chciałabym być znów w tej ekipie" - wyznała Paola Rey, która wcielała się w postać zbuntowanej Jimeny Elizondo.


Dla Natashy Klauss, która grała zasadniczą Saritę Elizondo "byłoby miło" na kontynuację telenoweli, ale jasno przyznaje, że byłoby to "trudne". "Myślę, że gdybyśmy dzisiaj spotkali się i zrobili "Gorzką zemstę 2", o tych magicznych rzeczach w życiu, byłoby to piękne, ale trudne" - mówi niezapomniana Sarita.


"Trudne, ale nie niemożliwe" uważa Mario Cimarro, który wcielał się w Juana Reyesa. "Konieczne byłoby zapoznanie się z historią, którą mielibyśmy grać (...) Minęło wiele lat... zobaczyć co sę stało z każdym z naszych bohaterów, jak się zmienili przez te wszystkie lata, ale myślę, że najważniejsze cechy każdej z postaci pozostałyby takie same. Juan raczej nadal byłby szorstki, ponieważ się nie uczył" - powiedział roześmiany aktor, który później odnosił sukcesy również z takimi telenowelami, jak "Prawo pożądania, "Morze miłości", czy "Dziedzictwo del Monte".


Kubański aktor nie ma wątpliwości, że opinia publiczna byłaby zachwycona powrotem ulubionej telenoweli po siedemnastu latach od jej premiery.


Paola Rey i Natasha Klauss wykonują po latach piosenkę przewodnią telenoweli "Gorzka zemsta":


1613 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page