top of page

Gwiazdy "Kiedy się zakocham" w nowej telenoweli Televisy

Producent Nicandro Díaz, twórca takich kultowych telenowel, jak "Miłość jak tequila" czy "Kobieta ze stali", przygotowuje nową produkcję dla wytwórni Televisa.


Nowa telenowela powracającego do Televisy producenta będzie nosić tytuł "La mexicana y el güero", a do głównych ról zaproszono samą śmietankę meksykańskiej telewizji Silvię Navarro i Juana Solera, którzy już raz stworzyli miłosny duet w telenoweli "Kiedy się zakocham" (oryg. Cuando me enamoro). Wprawdzie do podpisania umowy z aktorami jeszcze nie doszło, ale są bardzo duże szanse na to, że po dziesięciu latach ponownie spotkają się na jednym ekranie i znów oczarują widzów na całym świecie.


"Prowadzimy bardzo zawansowane rozmowy z Silvią Navarro, którą przymierzamy do tyłułowej roli, będzie to czarny charakter" - wyznał w jednym z ostatnich wywiadów producent hitowych telenowel. "Jesteśmy obecnie w trakcie negocjacji z Juanem Solerem, ale nie jest to jeszcze sprawa zamknięta" - dodał producent.


"La mexicana y el güero" opowie historię amerykanina, który przyjeżdza do Meksyku w poszukiwaniu swojej rodziny po tym, gdy przybrana matka na łożu śmieci wyznała mu, że został adoptowany. "Przyjeżdza do Meksyku, aby odszukać prawdziwą rodzinę, a tutaj czeka na niego podstępna i piękna kobieta, w którą najprawdopodobniej wcieli się Silvia Navarro" - dodaje Nicandro Díaz.


Telenowela będzie adaptacją chilijskiej produkcji "Cómplices" z 2006 roku, którą polscy widzowie mogli oglądać w Zone Romantica pod tytułem "Gringo i jego rodzinka".

865 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page