top of page

José Ron w nowej wersji "Rubí"

Meksykański aktor będzie jednym z dwóch amantów Camili Sodi w nowej wersji popularnej historii z 2004 roku, gdzie główne role zagrali Bárbara Mori, Eduardo Santamarina i Sebastián Rulli.


Powstaje nowa wersja hitowej telenoweli "Rubi", emitowanej w Polsce pod tytułem "Cena marzeń", która na szczyty sławy wyniosła urugwajską aktorkę Bárbarę Mori. Potwierdzono właśnie nazwisko jednego z dwóch głównych amantów do serca bohaterki, w którą tym razem wcieli sie Camila Sodi.


Wszystko wskazuje na to, że będzie nim aktor José Ron, znany polskiej publiczności z takich telenowel Televisy jak "Włoska narzeczona", "Zakazane uczucie" czy "Po prostu Maria". Sam aktor wyznał w niedawnym wywiadzie, że możliwy jest jego udział w tym projekcie.


José Ron i Mariana Torres na prezentacji prasowej telenoweli "Ringo" / fot. Televisa

"Kilka miesięcy temu zakończyłem pracę na planie telenoweli "Ringo" i od tamtego czasu mam wakacje. Jeśli ten projekt dojdzie do skutku, to będzie bardzo miło. Praca z Camila byłaby czymś wspaniałym, ponieważ jesteśmy z tego samego pokolenia, razem studiowaliśmy w Centrum Edukacji Artystycznej przy Televisie" - przyznał 37-letni aktor.


Postać, w którą wcieli się w nowej wersji "Ceny marzeń", będzię tą samą, którą przed piętnastoma laty wykreował Edurado Santamarina ("Światło twoich oczu"). W ciągu najbliższych dni powinna się pojawić również informacja, kto wcieli się w rolę kreowaną wtedy przez Sebastiána Rulliego.


Sebastián Rulli, Bárbara Mori i Eduardo Santamarina na planie "Ceny marzeń" w 2004 roku / fot. Mezcalent

Telenowela opowiada historię ambitnej kobiety, która nie zawaha się wykorzystać swojej imponującej urody i kobiecych sztuczek, by wyrwać się z otaczającej biedy nie zważając przy tym, czy po drodze skrzywdzi niewinnych i bliskich sobie ludzi.


Za produkcję telenoweli odpowiadać będą twórcy popularnej "Amar a muerte" z Angelique Boyer i Michelem Brownem w rolach głównych. Nagrania rozpoczną się pod koniec lipca. Projekt jest częścią "Fábrica de sueños", antologii słynnych telenowel Televisy, które teraz dostosowane zostaną do krótkich, 25-odcinkowych serii. Projekt w pierwszej fazie obejmuje realizację dwunastu tytułów, które ożywią i uwspółcześnią najbardziej udane latynoamerykańskie telenowele ostatnich dziesięcioleci.

743 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV