top of page

José Ron zagra ze swoją byłą

Po zaciętej walce o główną rolę z Mauricio Ochmannem ("Pustynna miłość") i Kuno Beckerem ("Camila") w telenoweli "Que le pasa a mi Familia?", we wtorek oficjalnie poinformowano, że zwycięzcą został José Ron.

Po walce o główną rolę z Maurciem Ochamnnem i Kuno Beckerem w telenoweli "Que le pasa a mi Familia?", wczoraj oficjalnie poinformowano, że zwycięzcą tego starcia został José Ron ("Włoska narzeczona"). Aktor powróci na meksykańskie ekrany krótko po zagraniu w trzech telenowelach pod rząd: "Ringo" (2019), "Rubi" (2020) i "Te doy la vida" (2020).Najwięszą ekscytację mediów budzi fakt, że aktor spotka się na planie ze swoją byłą dziewczyną Ariadne Díaz, z którą stworzą miłosny duet. Producentem telenoweli jest Juan Osorio Ortiz, twórca takich tytułów, jak "Biały welon" czy "Mój grzech".


Płomienny romans pomiędzy aktorami wybuchł w 2012 roku na planie telenoweli "La mujer del vendaval", gdzie również wcielali się w protagonistów. Klika lat później przewrotny los ponownie łączy ich za sprawą telenoweli. Zdjęcia do nowej produkcji rozpoczną się w listopadzie w Mexico City, a na ekrany trafi początkiem 2021 roku.Powody dla których Ron i Díaz zerwali ze sobą, nigdy nie zostały w pełni wyjaśnione. Obecnie Ariadne jest w stałym związku z aktorem Marcusem Ornellasem, z którym ma syna Diego.

1493 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV