top of page

"Kochać to za mało" od 1 grudnia w Novela TV

Nie lada gratka dla wszystkich fanów latynoamerykańskich telenowel! Novela TV uprzyjemni swoim widzom zimowe wieczory meksykańską telenowelą "Kochać to za mało" (org. Quererte así).

Telenowela "Kochać to za mało" (org. Quererte así) jest 80-odcinkową produkcją meksykańskiej wytwórni TV Azteca, największego konkurenta Televisy. W opowieści o wielkiej miłości Pauliny i Rafaela, spod scenariusza Erica Vonna ("Kraina namiętności", "Meandry miłości"), główne role zagrali María José Magan ("Tanto amor") i Francisco Angelini ("Twoja na zawsze"). Na ich tle swoje aktorskie zdolności prezentowali doświadczeni aktorzy: Aura Cristina Geithner ("Twoja na zawsze"), Bernie Paz ("Twoja na zawsze", "Kraina namiętności"), Gabriela Vergara ("Kobieta w lustrze") i Fernando Luján ("Spojrzenie kobiety").Gdy Emilia Duncan (Aura Cristina Geithner) była jeszcze nastolatką, zakochała się bezpamiętnie w Almicarze, szoferze rodziny Duncan. Owocem ich romansu jest Paulina (María José Magan). Ojciec Emilii, don Antonio Duncan, zapłacił Amilcarowi, aby zniknął z ich życia oraz zmusił własną córkę do poślubienia Gustavo Navarrete (Bernie Paz), odnoszącego sukcesy adwokata i wdowca z córką o imieniu Gabriela (Maria Fernanda Quiroz). Małżeństwo Emilii i Gustavo okazało się porażką, mimo iż on darzy żonę prawdziwą miłością.


26 lat później Emilia stała się kobietą despotyczną, o silnej osobowiści, akcjonariuszką kilku luksusowych kompleksów turystycznych. Jej jedyną obsesją jest przejęcie całkowitej kontroli nad przedsiębiorstwem hotelowym jej ojca jako akcjonariusz większościowy. Jednakże, don Antonio w swoim testamencie zapisał prawie całą swoją fortunę Paulinie, która otrzyma ją w dniu ślubu. Paulina jest zaręczona z Alberto, którego zna od dzieciństwa dzięki przyjaźni i wspólnym interesom ich rodziców. Paulina marzy o założeniu z nim rodziny i nie przypuszcza, że jemu zależy wyłącznie na jej fortunie.Na kilka dni przed ślubem, umiera Yuya, niania Pauliny, którą ta traktowała jak własną matkę. Ostatnim życzeniem zmarłej jest, by jej prochy zostały rozrzucone po Plaży Paraíso, gdzie przyszła na świat. Aby spełnić tę wolę, Paulina przesuwa dzień ślubu i bez słowa wyjeżdża na Plażę Paraíso. Na tamtejszej plaży Paulina poznaje Rafaela Romero (Francisco Angelini), młodego lekarza który powraca w rodzinne strony po ukończeniu studiów, aby odbyć tam swój staż. Rafael towarzyszy Paulinie podczas rozsypywania prochów Yuyi. Przy świetle księżyca, Paulina i Rafael odkrywają bliskość swoich dusz…


Premierowe odcinki "Kochać to za mało" na antenie Novela TV już 1 grudnia wyjątkowo w podwójnej dawce o godz. 13:00 i 14:30. Od 2 grudnia premierowe odcinki tylko około godz. 14:30! Powtórki już tego samego dnia w pasmach o 21:00 (powtórka poprzedniego odcinka) i 22:30 (powtórka premierowego odcinka) oraz następnego dnia o 08:00 i 09:30.


Zwiastun telenoweli:3479 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page