top of page

Kto jest kim?: Bohaterowie drugiego sezonu "Gorzkiej zemsty"

W poniedziałek 14 lutego długo oczekiwana kontynuacja popularnej telenoweli z Danną Garcíą, Mario Cimarro, Paolą Rey, Juanem Alfonso Baptistą, Natashą Klauss i Michelem Brownem wystartuje na antenie Telemundo. Nowy sezon przyniesie pełno nowości, w tym nowe pokolenie - dzieci głównych bohaterów - oraz kilka czarnych charakterów, które zaatakują rodzinę Reyes-Elizondo. Przedstawiamy postacie, które tworzą "Gorzką zemstę 2".

"Gorzka zemsta" (org. Pasión de gavilanes) opowiadała historię Juana, Oscara i Franco Reyesów, trzech braci, którzy udają robotników, aby przeniknąć do życia rodziny Elizondo i pomścić śmierć swojej siostry. Jednak uraza z czasem znika i zakochują się w siostrach Elizondo, wystawiając na próbę plan zemsty i swoje więzy rodzinne. Teraz, 20 lat później, bracia będą zmuszone stawić czoła nowym wyzwaniom, które zagrażają ich rodzinie. Tragiczna zbrodnia związana ze śmiercią nauczyciela wstrząsa rodziną, ponieważ dowody wskazują na dzieci jednej z par jako możliwych winowajców, wywołując serię bolesnych wydarzeń, które ponownie wystawią na próbę ich miłość i lojalność.Mario Cimarro: JUAN REYES

Po prawie dwóch dekadach Juan nadal głęboko kocha Normę i nie ma dla niego piękniejszej i ważniejszej kobiety niż ona, podziwiając piękne kobiety, które od czasu do czasu spotyka. Czuje się też zazdrosny, ponieważ wielu mężczyzn nadal zauważa Normę. Jego postać jest wciąż nieco wybuchowa i elementarna, chociaż dzięki odpowiedzialności ojca i męża zyskał dojrzałość i kontrolę. Z Juanem Davidem, swoim najstarszym synem, utrzymuje bardzo bliskie relacje, ale to samo nie dzieje się z jego zbuntowanymi bliźniakami, Erickiem i Leonem. To nie znaczy, że kocha ich mniej. Wręcz przeciwnie, bardziej się o nich troszczy i zawsze jest gotów bronić ich zębami i pazurami przed wszystkimi kłopotami, jakie powodują ich przygody.Traci równowagę, gdy bliźniacy zostają nieoczekiwanie zamieszani w dziwne morderstwo i wtedy musi stawić czoła mentalnej bitwie, jaką stawiają mu wątpliwości i ojcowska miłość . Zagmatwaną sytuację pogłębia pojawienie się niepokojących postaci powracających z przeszłości oraz innych nieznanych i niebezpiecznych postaci, które zagrażają spokojowi rodzinnego środowiska i dobremu społecznemu. Juan Reyes będzie musiał wykorzystać siły z przeszłości, by chronić siebie i pokonać potężnych przeciwników, którzy są gotowi do ataku.Danna Garcia: Norma Elizondo

Podobnie jak jej mąż Juan, jest bardzo dobrze zachowana i ma wdzięk, który zamiast znikać, narasta wraz z upływem lat. Norma jest bardzo aktywna i dba nie tylko o swój dom, ale także o sprawy hacjendy, nie zaniedbując szczegółów. Bardzo czujna, inteligentna, z dużą osobowością i szanująca ważnych ludzi i pracowników, którzy jej służą. Bardzo kocha Juana i jego trójkę dzieci, które chroni i stara się zrozumieć. Norma jest przyjaciółką i powiernicą swoich sióstr, które wielokrotnie przychodzą do niej po pomoc i radę. Jest stanowczy w konfrontacji z tymi, którzy próbują prześcignąć samego siebie i nie daje się ponieść zwykłym antypatiom czy osobistym urazom. Angażuje się w siłę tylko wtedy, gdy trzeba walczyć z niebezpiecznym wrogiem .
Paola Rey: Jimena Elizondo

Nadal jest dość ładna, do tego stopnia, że ​​służyła jako modelka promująca biznes modowy, który założyła wraz z mężem Óscarem Reyesem. Przytomna i inteligentna, a przede wszystkim bardzo aktywna, nadal jest przywiązana do swojej rodziny. Kocha Óscara i czuje się z nim bardzo blisko, mimo że nie mogli mieć dzieci. Jej zdrowa i naturalna kokieteria wystawia na próbę zazdrość Óscara, który kilkakrotnie myli się ze swoimi założeniami i zagraża stabilności małżeństwa . Jimena jest bardzo zrównoważona i wie, jak stawić czoła trudnym sytuacjom z dobrym osądem i rozwagą. Jej postać niewiele się zmieniła, momentami jest wybuchowa, czasami pogodna i czuła, odważna i bardzo odważna w obronie bezpieczeństwa swoich bliskich.
Juan Alfonso Baptista: OSCAR REYES

Óscar niewiele się zmienił mimo upływu lat. Wydaje się miły z natury, ale nie pozostawia podejrzeń, beztroski, ego, które go nigdy nie opuszcza, a tym bardziej przebiegłości, którą utrzymuje, aby wykorzystać swój biznes . Nadal bardzo kocha tych, których naprawdę kocha i otwarcie nieprzyjazny dla tych, których nie lubi. Jest ironiczny, złośliwy, a w niektórych przypadkach nie ufa swoim najbliższym, np. swojej żonie Jimenie, o którą jest zazdrosny jak czujny Otello . Jak w innych czasach, Óscar od czasu do czasu kłóci się z Juanem, choć nadal go szanuje. Za bardzo interweniuje w sprawy rodzinne, zwłaszcza te, które dotyczą Ericka i Leona, jego ulubionych siostrzeńców, do których czuje ojcowskie oddanie, być może dlatego, żeon i Jimena nie mogli mieć dzieci.
Natasha Klauss: SARITA ELIZONDO

Poznaliśmy ją lata temu jako kobietę o silnej woli, zdolną do stawiania czoła największym wyzwaniom, ale utrata męża złamała jej ducha . Nadal jest aktywna i pracowita, jest świetną wojowniczką, która nie śpi dla dobra swoich dzieci Andrésa i Gaby, których stara się zrozumieć i szanować. Niestety nie czuje się już tak bezpiecznie i czasami waha się w najważniejszych decyzjach. Stała się ostrożna, nieco zdystansowana i niezwykle podejrzliwa. Reaguje tylko wtedy, gdy widzi, jak jej dzieci są atakowane i wtedy rzuca się jak bestia, by je bronić, gotowa zniszczyć wroga. Na tym nowym etapie poznamy inną Sarę: zimną do myślenia, zdeterminowaną w podejmowaniu decyzji i nieugiętą w stawianiu przeciwników na właściwym miejscu.


Michel Brown: FRANCO REYES

Podobnie jak jego bracia, Franco jest bardzo atrakcyjny i silny fizycznie. Franco tworzy zgodną rodzinę z Saritą, z którą ma dwoje dzieci – Gaby i Andrésa – oraz dobrze prosperującą firmę sprzedającą konie za granicą. W życiu Franco Reyesa wszystko było perfekcyjne, aż bez żadnego jasnego wyjaśnienia zaczął być zimny i ostatecznie zdystansował się od swojej rodziny . Sarita dochodzi do wniosku, że jej mąż nie zapomniał Rosario Montes i że jego dziwna nieobecność wynikała z tego, że byli razem. Wraz z przybyciem Rosario do San Marcos, Sarita odrzuca te wątpliwości i odkrywa, że ​​Franco nie był jej niewierny.Zharick León: ROSARIO MONTES

Zmysłowa piosenkarka powraca na swoje dawne pole działania po zwiedzaniu świata, ciesząc się luksusami i ekstrawagancjami, jakie miała dzięki małżeństwu z miliarderem Samuelem Caballero. Znudzona egzystencją, którą teraz gardzi, jest gotowa żyć intensywnie pasją i rozpustą, które w niej drzemią, aż do ostatniej kropli. Jej pragnienie jest tak wielkie, że nie wiedząc o tym, od pierwszej chwili zostaje uwięziona w pułapce swoich pragnień, mając obsesję na punkcie Juana Davida Reyesa, pierworodnego z Normy i Juana Reyesa, w szalony sposób, bez mierzenia zakresu i konsekwencji . Aby zdobyć miłość tego przystojnego młodzieńca, Rosario popełnia niezliczone błędy, które doprowadzą ją do zmierzenia się nawet z własną córką Muriel w niepokojącej walce.

Kristina Liley: GABRIELA ACEVEDO

Po ogromnych błędach popełnionych 20 lat temu poświęcił się pracy na swoim gospodarstwie i życiu dla swoich bliskich . Nadal jest kobietą, która stara się pozostać zdrowa, opiekując się swoim starszym ojcem, Martínem, który ze względu na swoje lata wymaga dużo opieki. Po dwóch nieudanych małżeństwach, które przyniosły mu w życiu tyle nieszczęść, nie jest przyzwyczajony do samotności.

German Quintero: MARTIN ACEVEDO

W dość zaawansowanym wieku wciąż jest przykuty do wózka inwalidzkiego i czuje się bardziej niepełnosprawny. Jego zamroczenia umysłowe i brak koordynacji są coraz bardziej zauważalne i częste, jednak jego wady czynią go wyjątkową postacią, która porusza się po fantastycznym świecie potworów, goblinów i halucynacji, które czasami są prorocze dla przerażenia lub podziwu dla miejscowych i nieznajomych . Osobliwy sposób wyrażania swoich myśli odzwierciedla pewną poezję i mądrość, która zadziwia. Czasami jego pamięć jest cudowna, ponieważ bardzo szczegółowo pamięta odległe wydarzenia. Poza tym doskonale zna wszystkie swoje prawnuki, które uwielbia, tak jak oni uwielbiają jego. Jego postać pozostaje taka sama lub bardziej lekceważąca, jest zabawna i bardziej apetyczna niż kiedykolwiek.Berdnardo Flores: JUAN DAVID REYES

Pierworodny Normy i Juana Reyesów jest przystojnym, silnym młodzieńcem o charakterze podobnym do jego ojca. Jest inteligentny i nie daje się ponieść pozorom. Uczciwy i szanujący robotników, głęboko kocha swoich bliskich, nawet młodszych braci, z którymi nie dzieli pewnych zachowań, które wydają się godne cenzury. Próbuje przywołać ich do porządku, ale tylko w zakresie, w jakim pozwalają na to ich prawa. Juan David jest szczery, kochający, czuły, ale także zdeterminowany, silny, zdecydowany w swoich zasadach, szlachetny i tolerancyjny do pewnych granic. Jego związek z Rosario Montes sprawia, że ​​jest niespokojny; jest do niej namiętnie pociągany, ale budzi w nim ostrożność, zwłaszcza gdy zakochuje się w swojej córce Muriel. Następnie odrzuca jakąkolwiek intymność z Rosario, wywołując gniew obsesyjnej kobiety, która nie chce go stracić.


Camila Rojas: MURIEL CABALLERO

Córka Rosario Montes, Muriel, jest bardzo piękną, elegancką młodą kobietą, o niezwykłej i niezwykłej kulturze w swoim wieku, która nie przestaje zachowywać się jak każda nowoczesna dziewczyna. Jej wielkim wyzwaniem jest bycie córką potężnego i imponującego mężczyzny i kobietą przepełnionych namiętności, agresywną i zdeterminowaną, by stawić czoła największym wyzwaniom.Kiedy . Muriel ma coś z tych dwóch istot i inteligentnie stara się zrównoważyć, aby uzyskać z nich to, co najlepsze i nie zostać skrzywdzona. Niełatwo go oszukać, nie ufa wyrachowanym i złośliwym ludziom, takim jak lokaj Pablo Gunter, ani nie poddaje się całkowicie posłuszeństwu surowym rodzicom. Jest bardzo intuicyjna i kiedy kogoś lubi, czyni go swoim przyjacielem.się zakochuje, nie waha się okazywać jej miłości, cieszyć się nią i bronić to do ostatnich konsekwencji.


Sebastian Osorio: ERICK REYES

Syn Normy i Juana Reyesów, Erick jest przystojnym młodym mężczyzną o przenikliwym spojrzeniu, bardzo silnym, prowokacyjnym i agresywnym. Szybko podejmuje decyzje, działa impulsywnie, nie mierząc konsekwencji. W niektórych przypadkach wydaje się, że nic go nie wzrusza, aw innych wykazuje dużą wrażliwość. Ironiczny i sprytny, dominuje nad swoim bratem bliźniakiem Leonem i trochę zazdrości Juanowi Davidowi, którego od czasu do czasu zaczepia. Jest niesamowicie lekkomyślny i mierzy się z najbardziej ryzykownymi sytuacjami, jakby odczuwał z tego przyjemność. Bardzo kocha swoich rodziców, zwłaszcza Normę, ale prawie zawsze jest im nieposłuszny. Kocha swojego pradziadka Martína, lubi jego historie i wierzy w jego przeczucia. Bardzo złośliwy i odważny. Nie oddziela się od swojego brata Leona, czuje, że jego bliźniak jest jego częścią. Bardzo lubi kobiety, ale żadna z nich nie wydaje się go poważnie interesować, nawet te najładniejsze, dopóki w jego życiu nie pojawi się ktoś nowy.Juan Manuel Restrepo: LEON REYES

Syn Normy i Juana Reyesów, León kocha, szanuje i jest posłuszny swojemu bliźniakowi Erickowi, choć wielokrotnie się z nim nie zgadza. Postaraj się go pocieszyć, aby go nie denerwować, ponieważ bez niego czuje się niekompletny. Z dobrą figurą, przyjemny, mógłby być bardzo słodkim młodzieńcem, gdyby nie wpływ Ericka . Kocha swoją rodzinę, zwłaszcza Normę i ciotki Jimenę i Sarę. Leon zawsze będzie sojusznikiem Ericka.Yare Santana: GABY REYES

Córka Sarity i Franco Reyesów jest ładną, niespokojną i inteligentną młodą kobietą, która uczy się języków nowożytnych. Bardzo dobrze dogaduje się z całą rodziną i bardzo interesuje go sytuacja społeczno-ekonomiczna spotykanych osób. Być może dzięki temu zaprzyjaźnia się z Nino Barchą, atrakcyjnym młodym mężczyzną, który nie należy do jej grupy badawczej i przypadkowo spotyka ją w dziwnych okolicznościach. Zakochuje się w nim, mimo że wie, że jest częścią przestępczego gangu, który nęka miasto San Marcos. Próbuje pomóc mu uwolnić go z niebezpiecznego jądra, w którym żyje, ale jego dobry uczynek przynosi mu tylko problemy i udręki.. Jest zdeterminowana, odważna, szczera, uczciwa i wspiera tych, którzy tego potrzebują. Gaby nie boi się niebezpieczeństwa, wie, jak stawić mu czoła, być może z nadmierną pewnością siebie, która w każdej chwili może ją zawieść z powodu jej młodości i braku doświadczenia.

Jeronimo Castillo: ANDRES REYES

Syn Sarity i Franco, Andrés jest kulturalnym, wesołym i inteligentnym chłopcem, który studiował muzykę za granicą i chce kontynuować karierę jako kompozytor. Jest bardzo utalentowany, jakoś dystyngowany i formalny. Całkiem przystojny chłopak, który przyciąga piękne młode kobiety, takie jak Muriel, która początkowo jest nim zainteresowana, dopóki nie zorientuje się, że może jedynie aspirować do jego przyjaźni. Pełni wybitną funkcję dyrektora artystycznego i muzycznego pokazów prezentowanych w barze Alcalá, firmie Rosario Montes.

Sergio Goyri: SAMUEL CABALLERO

Mąż Rosario Montes i ojciec Muriel wygląda imponująco, z dobrą prezencją, silnym głosem i pewnym siebie tonem, który wskazuje na surowość i dominację, której używa, aby wzbudzić szacunek. Jest multimilionerem dzięki spadkom rodzinnym i fortunie, którą zgromadził na swoim ogromnym prestiżu jako chirurg plastyczny. Ktoś powiedziałby, że ten człowiek ma wszystko, by odnieść sukces i być szczęśliwy, ale demon jego nadmiernej dumy zamienił go w okrutną i nieugiętą istotę.Katherine Porto: ROMINA CLEMENTE

Prosta i ładna kobieta Jej ładna figura kontrastuje z jej nieprzyjemnym charakterem, ponieważ od najmłodszych lat popełniała wiele błędów kierowanych ambicją zdobycia łatwych pieniędzy. Romina jest postacią, której przeznaczeniem jest znienawidzenie siebie, ponieważ nie spełnia nawet swoich obowiązków dobrej matki.

Widzowie będą mogli cieszyć się współczesną wersją tej kultowej historii o miłości, zdradzie i intrygach już od 14 lutego o 22:00 na kanale Telemundo, jako doskonałym walentynkowym prezentem.


Nakręcona w całości w Kolumbii "Gorzka zemsta 2" to oryginalna produkcja Telemundo, napisana przez Julio Jiméneza Gonzáleza i Ivána Martíneza Lozano, w reżyserii Rodrigo Triany, Sergio Osorio i Camilo Vega, z Marcosem Santaną, Karen Barroeta i Haroldem Sánchezem, z Telemundo oraz Clara María Ochoa i Ana Piñeres z CMO jako producentki wykonawcze.


Zwiastun:


6606 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page