top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Rubí"

Pasjonująca historia kobiety, której pieniądze skradły serce powraca do polskiej telewizji! Przypomnijmy sobie charakterystykę bohaterów, których po raz pierwszy poznaliśmy niemal osiemnaście lat temu. Pierwszy odcinek "Rubi" już w najbliższy czwartek, 4 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

Rubi jest młodą kobietą, która swoją urodą i wdziękiem urzeka wielu mężczyzn, wywołując tym zazdrość u innych kobiet. Oprócz swojej urody, Rubi jest również bardzo biedna. Jej matka Refugio i siostra Cristina są jej jedyną rodziną, a Cristina jest jedyną osobą, która pracuje, aby opłacić rachunki i część stypendium siostry. Rubi bardzo wstydzi się swojego ubóstwa i gardzi otoczeniem, gdzie mieszka. W college'u zaprzyjaźnia się z bogatą, ale bardzo naiwną dziewczyną, Maribel de la Fuente, która od dziecka nosi ortezę na prawym kolanie. Za plecami Maribel, Rubi zazdrości swojej najlepszej przyjaciółce niemal wszystkiego i chce mieć to, co ma Maribel. Ponieważ ambicja Rubi jest zbyt silna, Rubi wykorzysta swoją urodę, aby zdobyć wszystko, czego chce, nawet jeśli oznacza to zdradę tych, którzy ją kochają, ponieważ Rubi nie kocha nikogo poza sobą.
Rubí (Bárbara Mori)

To kobieta świadoma swojej urody i zmysłowości, która uwielbia być zauważana i dobrze się bawić. Nie ukrywa, że jest biedna, ale mówi o tym z odrobiną ironi, żeby ludzie jej nie współczuli. jest ambitna, samolubna, zazdrosna i pozbawiona sumienia. Najważniejszym celem w jej życiu jest stać się bogatą i jest gotowa zrezygnować z miłości, aby to osiągnąć.


Alejandro (Eduardo Santamarina)

Jest człowiekiem honorowym, inteligentnym, cierpliwym i pewnym siebie, z dużym poczuciem humoru. Mimo iż wie, jaka w rzeczywistości jest Rubi, nie może powstrzymać się od zakochania w niej, przez co traci spokój. Kiedy ona nim gardzi, on całkowicie poświęca się swojej karierze i bezskutecznie próbuje o niej zapomnieć.


Héctor (Sebastián Rulli)

Jest utalentowanym architektem, przystojnym, charyzmatycznym, wesołym i pasjonującym się swoją pracą. Dla niego miłość jest impulsem, dzięki któremu daje się ponieść bez zastanowienia. Przysporzy mu to problemów w przyszłości i będzie musiał stawić czoła konsekwencjom swoich czynów, ale dla miłości jest skłonny zrobić wszystko.


Maribel (Jacqueline Bracamontes)

Jest niepełnosprawną młodą kobietą, hojną, szczerą i niewinną. Jej nadopiekuńczy ojciec i niania sprawili, że poczuła się krucha i bezużyteczna. Jej fizyczne ograniczenia sprawiają, że czuje się gorsza i dlatego jest podatna na depresję. Maribel obdarza Rubi swoją bezwarunkową przyjaźnią nie podejrzewając, że jest ona zdolna ją zdradzić.


Refugio (Ana Martin)

Jest kobietą powściągliwą, konserwatywną i tradycyjną, która nie ma wielkich aspiracji i pragnie jedynie, aby jej córki prowadziły proste, uczciwe i spokojne życie. Kocha obie jednakowo, ale bliżej jej do Cristiny, w której znajduje wsparcie. Cierpi na nadciśnienie, które pogarsza się wraz z udręką, jaką przysparza jej Rubí. Zna Rubí doskonale, ale jak każda matka nie traci nadziei, że wróci na ścieżkę dobra.Premierowe odcinki telenoweli "Rubi" od poniedziałku do piątku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


2628 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page