top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Bezdusznej"

Livia Brito i José Ron powracają na polskie ekrany w telenoweli "Bezduszna" (oryg. La Desalmada), gdzie towarzyszy im prawdziwa plejada gwiazd - Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Eduardo Santamarina, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco czy Ana Martin. "Bezduszna" przedstawia historię pełną miłości, zdrady i zemsty. Poznajcie bohaterów gorącej premiery Novelas+, której pierwszy odcinek już 17 lipca o godz. 15:00 (19:35).

Pasja, miłość i ambicja wkrótce zawładną naszymi ekranami za sprawą nowej telenoweli z Livią Brito, José Ronem, Eduardo Santamariną, Marjorie de Sousa i pozostałą znakomitą obsadą gwiazd. Poznajcie bohaterów tej historii i aktorów, którzy się w nich wcielają.Telenowela opowiada historię Fernandy, kobiety która poprzysięga zemstę po tym, jak jej mąż zostaje zamordowany, a ona sama zostaje zgwałcona w noc poślubną. Mając mgliste wspomnienia z tej traumatycznej nocy, Fernanda myli swoją prawdziwą miłość Rafaela z mężczyzną, który zrujnował jej życie - ojcem Rafaela.


Fernanda Linares (Livia Brito)

Szlachetna, inteligentna i odważna młoda kobieta, która czerpie przyjemność z pracy w polu. Fernanda będzie szczęśliwą kobietą, dopóki nieszczęście nie zapuka do jej drzwi w noc poślubną, odbierając jej to, co kocha najbardziej i zadając głęboką ranę, za którą będzie szukać sprawiedliwości. Jej pragnienie zemsty może się zmienić, gdy na jej drodze stanie nowa miłość.


Rafael Toscano (José Ron)

Inteligentny, wesoły, nieustraszony i beztroski młodzieniec, syn potężnych właścicieli ziemskich, studiował w mieście, ale kocha wieś i zwierzęta. Rafael ma już zaplanowane życie ze swoją dziewczyną, ale, gdy tylko poznaje Fernandę zostaje urzeczony jej osobowością. Dosięgnie go jednak tragedia, ze strony szukającej zemsty Fernandy.


Octavio Toscano (Eduardo Santamarina)

Ojciec Rafaela, odnoszący sukcesy ranczer, znany przez wszystkich jako przykładny, miły i miłosierny człowiek, ale w rzeczywistości jest zgoła odmienny - perwersyjny, ambitny i podły, mający obsesję na punkcie pieniędzy i władzy. Jedyną dobrą rzeczą w Octavio jest miłość do syna, ale nawet to zostanie przyćmione przez pożądanie i to on będzie przyczyną nieszczęścia Fernandy.


Julia Torreblanca de Gallardo (Marjorie de Sousa)

Julia jest dystyngowaną i uwodzicielską kobietą, równie piękną co ambitną. Od najmłodszych lat szukała męża, który zapewni jej życie pełne luksusów i nie będzie miała żadnych skrupułów, by zrobić wszystko, aby ten styl życia utrzymać, nie poprzestanie nawet na wciąganiu w swoje intrygi córki Isabeli.


Isabela Gallardo (Kimberly Dos Ramos)

Piękna i elegancka młoda kobieta, ale powierzchowna, kapryśna i ambitna jak jej matka Julia. Isabela będzie dziewczyną Rafaela i będzie mu oddana, ale tylko ze względu na swój status społeczny, ponieważ w rzeczywistości jej namiętność i pragnienia należą do kogoś innego. Aby podtrzymać romans i zapewnić sobie luksusowe życie z Rafaelem, stanie się niewierną i oszukującą, a niezdecydowanie sprawi, że wpadnie także w sieci matki.


Leticia Lagos de Toscano (Marlene Favela)

Matka Rafaela, słodka, kochająca i szlachetna kobieta, która poświęciła swoje życie rodzinie i domowi. Od najmłodszych lat zakochana się w Octavio, którego nie podejrzewa o czynienie zła, choć w głębi duszy wie, że zdradza ją z innymi kobietami i nie ma odwagi stawić mu czoła. Przeciwności losu sprawią, że uda jej się wydobyć siłę, która jest w niej.


German Gallardo (Sergio Basanez)

Dobry człowiek oddany swojej żonie Julii i córce Isabeli, ale o słabym charakterze i łatwym do manipulacji. Dorastał jako spadkobierca najważniejszego hacjendy w regionie, jednak nie nauczył się pracy w polu ani nie miał dogłębnej wiedzy na temat hodowli bydła, więc po objęciu przedsiębiorstwa stopniowo tracił fortunę, aż zbankrutował. Wkrótce odkryje, że jego nieszczęście ma związek ze zdradą przyjaciela.


Rigoberto Murillo (Gonzalo García Vivanco)

Robotnik w hacjendzie Octavia, gdzie dorastał wraz z Rafaelem i Isabelą i nie mógł się w niej nie zakochać. Na nieszczęście dla niej stanie się to grą namiętności i zdrady, bo choć to on wyzwala jej pragnienia, to ona woli Rafaela ze względu na jego pozycję społeczną.


Carmelo Murillo (Alberto Estrella)

Niejednoznaczna postać oddana służbie Octavio od najmłodszych lat. Chociaż będzie odpowiedzialny za dokonanie wielu zbrodni na jego zlecenie, postać Alberto Estrelli będzie miała wrażliwą stronę, głębokie przywiązanie do syna Rigoberto i sekretną miłość. Nadejdzie czas, kiedy najgorsze rozkazy szefa postawią go na granicy sumienia i moralności.


Pachita Pérez (Ana Martín)

Kobieta z miasteczka, która reprezentuje życzliwość i lojalność. Jej szlachetność podbije serca wielu, ale pokaże też swoją twardą stronę, jeśli ktoś spróbuje skrzywdzić jej wnuczkę lub pracodawcę oraz jego ukrytą tajemnicą, która zostanie ujawniona w dalszej części fabuły.


Premierowe odcinki telenoweli "Bezduszna" od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page