top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Dziedziczki"

Pięciu adoptowanych braci, córka krwi i klauzula w testamencie, która zwiąże ich wszystkich z farmą avocado. To punkt wyjścia "Dziedziczki" (oryg. La herencia), nowej gwiazdorskiej telenoweli Televisy z Michelle Renaud i Matiasem Novoa w rolach głównych, która już od najbliższego poniedziałku zadebiutuje na antenie Novelas+. Poznajcie bohaterów tworzących tę pełną władzy i miłości historię.

Historia rozgrywa się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juana, Pedro, Mateo, Simona i Lucasa. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?
Sara Del Monte (Michelle Renaud)

Silna kobieta, która przez całe życie zmagała się z porzuceniem przez ojca oraz walczyła z nierównościami płci w sferze osobistej i zawodowej. Studiowała ekonomię w UNAM i uzyskał tytuł magistra finansów w Barcelonie, ale nie udało jej się zdobyć dobrej pracy ani konkurencyjnego wynagrodzenia. Jej matka, Déborah Portillo, ze względu na swoje ambicje, właśnie zaciągnęła tak duży dług, że stracą jedyny majątek, jaki posiadały: mieszkanie. Severiano Del Monte pozostawił jej znaczną część dziedzictwa, ale będzie musiała pokonać własną dumę, stawić czoła braciom i zaakceptować miłość, jaką życie przygotowało dla niej i Juana Del Monte.


Juan Del Monte (Matias Novoa)

Najstarszy z braci Del Monte, atrakcyjny mężczyzna o imponującej osobowości, stanowczy w biznesie i wymagający wobec swoich pracowników, ale o szlachetnym sercu. Prowadzi rodzinny biznes milionerów i farmę awokado w Santa Catalina. Jego największym marzeniem jest założenie rodziny, dlatego właśnie zaręczył się ze swoją dziewczyną Julietą Millán, z którą ma dziesięcioletni związek oparty na przyzwyczajeniu i potrzebie towarzystwa. Jednak dopiero,kiedy poznaje Sarę Del Monte, odkryje prawdziwe znaczenie miłości.


Pedro Del Monte (Daniel Elbittar)

Atrakcyjny, męski, czarujący i uwodzicielski, to jego atuty, dzięki którym osiągał wszystko, czego pragnął. Studiował administrację biznesu i choć nie ukończył studiów z wyróżnieniem ani nie posiadał tytułu magistra jak jego jedyny brat krwi, Juan Del Monte, zyskał ważne kontakty z wpływowymi rodzinami, aby móc dalej rozwijać rodzinny biznes. Jest kochankiem Beatriz Hernández, żony jego najlepszego przyjaciela Cornelio Péreza. Nie zdaje sobie sprawy, że Tadeo Pérez, syn Beatriz, jest w rzeczywistości jego. Kiedy poznaje Sarę Del Monte, jest zafascynowany, co zaostrza rywalizację z jego bratem Juanem.


Deborah Portillo (Elizabeth Alvarez)

Kobieta, która olśniewa opanowaniem i urodą. To pomogło jej stać się manipulującą i ambitną łowczynią fortun. Dla własnych korzyści wiązała się z mężczyznami z wyższych sfer. Została kochanką Severiano Del Monte i zaszła z nim w ciążę, czyniąc go ojcem swojej jedynej córki: Sary Del Monte, którą manipulowała, wzbudzając urazę do ojca. Kiedy Severiano umiera, namawia córkę, aby nie poddawała się braciom Del Monte i zachowała całe Dziedzictwo. Zostaje kochanką nowobogackiego Miguela Millána, co wywołuje ciągłe nieporozumienia z jego żoną Rosą Gutiérrez.


Mateo Del Monte (Mauricio Henao)

Przystojny, czarujący, szczęśliwy i optymistyczny. Jest najbardziej wyluzowany z braci, zawsze widzi jasną stronę życia. Jest inżynierem przemysłowym i miłośnikiem motocykli. Odpowiada za sprawdzanie maszyn na ranczu w Santa Catalina. Potajemnie kocha Julietę Millán, narzeczoną swojego brata Juana Del Monte, co powoduje u niego wiele konfliktów, ponieważ czuje, że jest najgorszym z braci. Cierpi na genetyczny alkoholizm, odziedziczony od strony ojca, a sytuacja ta pogarsza się, gdy widzi ukochaną kobietę w ramionach innego mężczyzny. Zwykle wiele żartuje, bo tylko w ten sposób udaje mu się ukryć cierpienie w swoim sercu.


Simon Del Monte (Emmanuel Palomares)

Jest menadżerem ds. zasobów ludzkich w firmie Del Monte. Jest domatorem, cłowiekiem poważnym, wydaje się, że zawsze ma zły humor, ale w rzeczywistości jest mocno analitycznym umysłem. Nie udało mu się uporać ze śmiercią matki, mimo studiów, dominuje nad nim wrażliwość. Nie studiował za granicą, nie ma tytułu magistra, ale zna angielski i niemiecki. Ma romans z Palomą Pérez, kocha ją całym sercem, pomimo sprzeciwu Salvadora Péreza, ojca Palomy, który nie zamierza pozwolić swojej córce wyjść za mąż za jednego z Del Monte, ze względu na nienawiść, jaką żywi do Severiano w związku z wydarzeniem z przeszłości.


Lucas Del Monte (Juan Pablo Gil)

Najmłodszy z braci, ma dobre serce, szlachetny i bardzo szczęśliwy. Kocha i szanuje wszystkich swoich braci, ale najbardziej podziwia Juana, chce być taki jak on. Lubi dzielić się ze wszystkimi swoją miłością do wsi za pośrednictwem swojego kanału na Tik Toku. Studiuje weterynarię, a kiedy Sara Del Monte przybywa na ranczo w Santa Catalina, znajdujew niej siostrę, której tak bardzo potrzebował. Sara będzie jego przewodnikiem i wsparciem przez cały czas. Rozpocznie piękny związek z Alondrą Millán, oboje będą eksplorować cyberświat, wzmacniając swoją miłość.


Julieta Milan (Paulina Matos)

Najstarsza z córek rodziny Millán. Rozpieszczona, zepsuta i bardzo kochana przez rodzinę. Studiowała Inżynierię Agronomii, ponieważ od dziecka czuła zaangażowanie w ochronę środowiska. Jako nastolatka zaprzyjaźniła się z Mateo Del Monte, ale on się w niej zakochał. Julieta nigdy go nie odwzajemniła, ponieważ uderzyło ją dobre traktowanie i podziw, jakim darzył Juana del Monte, którego zamierza poślubić. jej entuzjazm przyćmi jednak przybycie Sary Del Monte, jej rywalki o miłość Juana.


Premierowe odcinki telenoweli "Dziedziczka" od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.
3434 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page