top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Macochy"

Aracely Arámbula powraca do polskiej telewizji jako tytułowa "Macocha". Nowa meksykańska telenowela poprowadzi nas przez historię kobiety, która straci wszystko przez kłamstwo. Poznajmy najważniejszych bohaterów produkcji, która już od 11 marca zawładnie sercami widzów Novelas+.

​Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na trzydzieści pięć lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię. ​Marcia (Aracely Arámbula)

Po śmierci rodziców została pozostawiona pod opieką księdza José, który stał się jej zastępczym ojcem. Pracowała z nim w kościelnej przychodni i w sierocińcu. Wyszła za mąż, bardzo zakochana w Estebanie, z którym miała dwójkę dzieci: Hugo i Lucię. Esteban, zakładając, że Marcia zdradza go z Nicolásem, porzuca ją w więzieniu w Palma de Mallorca w Hiszpanii po tym, jak została niesprawiedliwie skazany na karę trzydziestu pięciu lat więzienia za rzekome morderstwo Nicolása. Po dwudzuestu latach więzienia staje się zgorzkniałą kobietą. Jej prawnik, Iñaki Arnella, upiera się, że jedyną możliwością wyjścia z więzienia jest przyznanie się do winy i złożenie wniosku o zmniejszenie kary. Marcia przyjmuje propozycję i zostaje zwolniona. Wraca do Meksyku przemieniona w elegancką i dojrzałą kobietę, chcącą odzyskać swoje dzieci, udowodnić swoją niewinność i odkryć prawdziwego mordercę Nicolása. Ma pewność, że należy on do grona przyjaciół Estebana, a może jest nim nawet on sam. Za pośrednictwem ojca José, Marcia dowiaduje się, że Esteban wmówił swoim dzieciom, że zginęła w wypadku. Postanawia wrócić do domu męża pod przybranym nazwiskiem „Marisa Jones”.


Esteban (Andres Palacios)

Pragniej otworzyć własną firmę zajmującą się rozrywką i impresariatem artystycznym wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi: Nicolásem, Bruno, Donato i Santino. Zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Marcii, którą poślubia pomimo różnic społecznych i ekonomicznych. Pracowity, odpowiedzialny, zawsze pośredniczący między swoją dominującą starszą siostrą Lukrecią a niepewną siebie młodszą siostrą, Inés. Kiedy jego żona zostaje oskarżona o morderstwo, postanawia ją wesprzeć, ale gdy wszystkie dowody wskazują na Marcię, a wszyscy jego przyjaciele zeznają, że wiedzieli o związku miłosnym z zamordowanym, Esteban porzuca ją i wraca do Meksyku zdeterminowany, aby się rozwieść zamykając ten rozdział w swoim życiu. Przez lata odrzuca myśl o ponownym zakochaniu się, aż poznaje Paulę, z którą postanawia się ożenić. Jego dzieci, które zawsze myślały o wiecznej lojalności wobec zmarłej matki i nieświadome życia miłosnego ojca, odrzucają pomysł, aby inna kobieta zajęła miejsce ich matki. Przybycie Marcii zmienia ich plany. Ponieważ Esteban jest pewien winy i zdrady Marcii, przyjmuje ją jako wroga i ostrzega, że ​​nie będzie w stanie odzyskać miłości swoich dzieci, które wierzą, że nie żyje.


Lucrecia (Marisol del Olmo)

Starsza siostra Estebana i Inés. Zawsze gardziła Marcią, uważając, że jest nie warta jej brata. Zapewniła Estebana, że ​​Marcia zdradziła go z Nicolásem i dlatego go zabiła. Utkała kłamstwo matki zastępczej, przedstawionej na fotografii kobiety, którą czczą dzieci Estebana. To zdjęcie jest przypomnieniem dla jej brata, aby nie zakochiwał się więcej w żadnej kobiecie i nie ufał jej ponownie. Silna i dominująca Lukrecia stała się właścicielką i panią domu. Narzuca każdemu swoje zasady. Za tą pozorną moralnością kryje się tajemnica. W przeszłości ukradła miłość Bruna swojej siostrze Inés. Zaszła w ciążę, a kiedy odmówił opuszczenia Florencii, z którą był żonaty, Lukrecja porzuciła syna (Rafaela) w sierocińcu, gdzie Inés uratowała go, aby zabrać go do domu, wmawiając Estebanowi, że jest jej synem. Lukrecia ostatecznie zaakceptowała fakt, że to dziecko stało się bratem dla dzieci Estebana, ale zawsze go odrzucała i ignorowała, ponieważ przypominał o jej przeszłości. Kiedy Paula pojawia się w życiu Estebana, dochodzi do licznych konfrontacji z nią. W rzeczywistości Lukrecia żywi niezdrową miłość do swojego brata, którego uważa za swoją własność.


Paula (Denia Agalianou)

Pojawia się w życiu Estebana za sprawą swojej ciotki Emilii, która będzie mocno zdeterminowana, aby została nową żoną biznesmena. Nawiąże potajemny romans z Álvaro, ale wkrótce ulegnie jego szantażowi. Po powrocie Marii, Paula będzie chciała zostać jej przyjaciółką, aby mieć ją na oku. W rzeczywistości zawsze żywić będzie do niej urazę i nienawiść.


Inés (Isadora González)

Najmłodsza z rodzeństwa Lombardo. Będzie żyła w cieniu Lucreci, której będzie nienawidzić i bać się jednocześnie. Ze względu na swój szlachetny charakter będzie głównym oparciem dla Rafaela, najmłodszego z dzieci Estebana. Powrót Marcii do życia rodziny Lombardo doda jej odwagi, by stawić czoła siostrze i walczyć o własne szczęście.


Ojciec José (Juan Carlos Barreto)

Ksiądz z miasteczka, z którego pochodzi Marcia. Prowadzi przychodnie i sierociniec, które finansowo wspiera Esteban. Był dla Marcii jak ojciec. Kiedy Marcia wraca do Meksyku,szuka sposobu, aby jej pomóc i naciska na Estebana, aby powiedział prawdę swoim dzieciom. Na jego nieszczęście Santino na łożu śmierci w tajemnicy wyznaje mu, kim jest morderca Nicolása. José cierpi z powodu konieczności utrzymywania w tajemnicy tej strasznej tajemnicy. Pomaga Marcii odzyskać dzieci i poznaj jej miłość do Estebana. Ponieważ nie może złamać tajemnicy spowiedzi, wspólnie z Marcią obmyśla sposób na zdemaskowanie mordercy, ryzykując własne życie.Premierowe odcinki telenoweli "Macocha" od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli na stronie:
3344 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze