top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Niezwyciężonej miłości"

Prowadzona przez Angelique Boyer, Danilo Carrerę i Daniela Elbittara nowa telenowela Juana Osorio przybliży nam historię kobiety, która będzie musiała pokonać długą drogę, aby wymierzyć sprawiedliwość. Poznajmy najważniejszych bohaterów "Niezwyciężonej miłości" (oryg. El amor invencible), najnowszej propozycji Novelas+.

​Iluzje, uczucia i dramaty pójdą w parze w nowej produkcji Juana Osorio, która wprowadzi nas w życie kobiety, którą prześladują nieszczęścia i której pragnienie sprawiedliwości sprawi, że nigdy się nie podda. Poznajmy najważniejszych bohaterów "Niezwyciężonej miłości" (oryg. El amor invencible), która już od 20 maja zastąpi "Macochę" na antenie Novelas+.


Leona po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Marena/Leona (Angelique Boyer)

Kobieta, która w młodości była ofiarą straszliwej tragedii. Po fatalnym wydarzeniu, w którym Marena straci wszystko, co kocha, miną lata, a ona przyjmie nową tożsamość, aby wymierzyć sprawiedliwość. Tym samym stanie się Leoną Bravo i zmierzy się z mocą Ramsésa Torrenegro, osoby odpowiedzialnej za ból, którego doświadczyła w przeszłości. W środku swojej walki musi zdecydować, czy chce, aby miłość wróciła do jej serca, ponieważ zarówno Gael, jak i David będą w niej głęboko zakochani.


Adrian/David (Danilo Carrera)

Zakocha się w Marenie bez odwzajemnienia. Jednak nie zawaha się wesprzeć ją, gdy będzie tego najbardziej potrzebować. Niestety, on również padnie ofiarą niechęci Ramsesa i zostanie z raną na całe życie. Adrián będzie zmuszony zmienić nazwisko i zostać Davidem Alejo. Po odkryciu, że Marena przeżyła, David stanie przed dużymi dylematami.


Gael (Daniel Elbittar)

Spadkobierc wielkiej fortuny Torrenegro. Będzie potężnym człowiekiem, liderem w biznesie, ale zawsze w cieniu swojego ojca Ramsesa. W przeszłości miał nadzieję ułożyć sobie życie z Mareną, ale spotkało go tylko nieszczęście. Będzie świadkiem okrucieństw swego ojca i poniesie ogromną winę za ból, jaki zadał swojej ukochanej, o której będzie przekonany, że nie żyje.


Ramsés (Guillermo García Cantú)

Człowieka o żelaznej pięści. Będzie charakteryzował się cynizmem, hipokryzją, inteligencją i przebiegłością, dlatego wielu będzie się go bać, wiedząc, że jest w stanie mordować swoich wrogów z zimną krwią. Będzie sprawcą okrutnych wydarzeń, które naznaczą Marenę. Nie podejrzewa, że będzie ona szukać sprawiedliwości.


Columba (Marlene Favela)

Kobieta o urodzie, która poruszy każdego. Będzie miała bardzo jasne cele i dzięki swojej mocy przekonywania nakłoni Ramsésa Torrenegro do zaaranżowania małżeństwa z jego synem Gaelem, podczas gdy ona będzie miała za plecami podejrzane interesy. Wraz z pojawieniem się Leony jej uporządkowane życie zacznie się chwiać.


Calixto (Víctor González)

Uwodziciel w pełnym tego słowa znaczeniu, Calixto będzie postrzegał siebie jako łamiącego serce dzięki dużemu ego, które będzie posiadał. Będzie mężem Camili, ale przestanie go do niej pociągać. Jego teść, Ramses, będzie go nienawidził, ale będzie trzymał go przy sobie, aby wykonywał za niego brudną robotę.


Josefa (Leticia Calderón)

Jest żoną Ramsésa Torrenegro. Po latach wspólnego życia doszła do wniosku, że podjęła błędną decyzję wychodząc za niego, zrobiła to bowiem wyłącznie ze względu na pozycję ekonomiczną, jaką jej zaoferował. W oczach ludzi będą zachowywać pozory, ale w rzeczywistości utworzą małżeństwo pozbawione miłości.


Apolo (Juan Soler)

Zakochany w Josefie Apolo będzie prowadził stałą i zaciętą rywalizację ze swoim bratem Ramsesem. Apolo będzie miał szlachetne serce i jasność, które poprowadzą go do osiągnięcia swoich celów. Po powrocie do Meksyku zawrze sojusz z Leoną i Davidem, aby pomóc im wymierzyć sprawiedliwość.Premierowe odcinki telenoweli "Niezwyciężona miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli na stronie:


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page