top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Siły serca"

"Siła serca" to opowieść o lojalności, odwadze i miłości, w której dwie kobiety ryzykują życie w imię miłości do innych. Nie przegap superprodukcji Telemundo z Adrianą Fonsecą, José Luisem Resendezem i Ximeną Duque, która już od 5 grudnia zawładnie anteną Novelas+. Już teraz poznajcie najważniejszych bohaterów tej pasjonującej historii.

Siła serca (oryg. Corazón valiente) to trzymająca w napięciu opowieść o miłości, lojalności, odwadze i intrygach, w której dwie ochroniarki i przyjaciółki zmierzą się nie tylko z tymi, którzy próbują zaatakować ich podopiecznych, ale także z tymi, którzy stoją im na drodze do osiągnięcia szczęścia.Angela Valdez / Adriana Fonseca

Ángela Valdez, grana przez Adrianę Fonsecę , jest piękną kobietą o wyraźnych poglądach, dumną i bardzo pewną siebie. Jej silny i zdeterminowany duch pozwala utrzymać się na nogach z energią pomimo wyczerpania i trudności. Jej determinacja jest niezłomna, a osobowość imponująca. Subtelna uroda Angeli podbija niejednego mężczyznę dzięki jej długim, lśniącym i jedwabistym włosom, intensywnym oczom oraz zawsze czujnemu i wyzywającemu spojrzeniu. Urodzona w rodzinie z niższej klasy, niestrudzona wojowniczka zdolna osiągnąć wszystko, co jej się proponuje, Ángela zawsze wyróżnia się na tle innych. Przede wszystkim wytrwałą pracę, bycie wzorową mamą dla małej Violetty i odpowiedzialną rolę studentki pielęgniarstwa. Jest żoną Luisa, ale wkrótce pozna innego mężczyznę, który całkowicie odmieni jej życie...


Juan Marcos Arroyo / Jose Luis Resendez

Juan Marcos Arroyo, grany przez José Luisa Resendeza, jest przystojnym mężczyzną, jednym z tych, którzy są pożądani, ponieważ spełniają wszystkie pragnienia kobiety... jest uwodzicielski, inteligentny, milioner i sportowiec. Ożenił się z Isabel (Sonya Smith) i z różnych powodów prowadzi nieco szare i monotonne życie osobiste, z wyjątkiem miłości, jaką darzy swoją córkę Genesis. Juan Marcos jest biznesmenem na wskroś, prowadzi firmę motoryzacyjną i ma hobby, które pomaga mu oderwać się od realnego świata i pomyśleć: naprawia samochody kolekcjonerskie. Bez względu na to, ile godzin pracuje lub w jakiej imprezie uczestniczy, zawsze jest z nimo czym rozmawiać. Tragedia w jego rodzinie bardzo zbliży go do kobiety, której powierzy życie swojej córki, a ona skradnie jego serce.Fernanda del Castillo / Aylin Mujica

Fernanda Del Castillo (Aylín Mujica) była koleżanką z klasy Juana Marcosa w szkole średniej. Ucieleśnia historię brzydkiego kaczątka, które stało się łabędziem. Jest czarująca, wyrafinowana, a jednocześnie zimna i wyrachowana. Ma nikczemną stronę i jest w stanie obmyślić najbardziej bezduszny i bezwzględny plan. Fernanda jest samotna i wydaje się być pozbawiona uczuć lub bardzo powierzchowna. Odkąd pamięta jest zakochana w Juanie Marcosie Arroyo i jest w stanie zrobić wszystko dla tej miłości i dla pieniędzy.


Samantha Sandoval / Ximena Duque

Samantha Sandoval Navarro, grana przez Ximenę Duque, jest kobietą o olśniewającej urodzie. Swoim arystokratycznym zachowaniem, skośnymi, nieco kocimi oczami i pełnymi, cielesnymi ustami sprawia, że ​​męskie serca skręcają się nieprzyjemnie. Ta piękna kobieta wygląda kontrowersyjnie i zniewalająco, jest czystą uwodzicielką, choć potrafi pokazać też całkowity chłód. Nie daje się zdominować żadnemu mężczyźnie, ale też nie wpuszcza go do swojego serca. Samantha wyrzeka się swojej rodziny milionerów. Jest gotów poświęcić się ochronie ludzi. Była ochroniarzem wybitnych osobistości ze świata rozrywki, polityki, sztuki i sportu. Teraz będzie musiała strzec bardzo atrakcyjnego mężczyzny, Willy'ego del Castillo, z którym była związana od dziecka, ale wiele nowych historii ją zaskoczy...


Guillermo "WIlly" del Castillo / Fabian Rios

Atrakcyjny, beztroski, zdezorganizowany i kobieciarz, Guillermo del Castillo jest niezłym playboyem, którego romanse wpędzają w niejedne kłopoty. Zdeterminowany, kiedy podoba mu się kobieta, idzie na podbój bez mierzenia konsekwencji. W trosce o jego bezpieczeństwo ojciec zleca Samancie bycie jego ochroniarzem. Ten, który nie będzie pamiętał romansu, jaki mieli jako nastolatkowie, będzie miał obsesję na punkcie jej chłodu i wszelkimi sposobami będzie próbował ją do siebie przekonać.


Bernardo del Castillo / Manuel Landeta

Potężny, zły i obsesyjny, posiada imperium samochodów i zawrze ekonomiczny sojusz z rodziną Arroyo, co doprowadzi do zaspokojenia szalonej obsesji jego córki na punkcie Juana Marcosa. Jest także właścicielem 50% galerii sztuki z Perlą Navarro (matką Samanthy), z którą od lat utrzymuje potajemny związek. Jednak jego relacja z Perlą jest czysto cielesna. Biznesmen zakochuje się głęboko w Samancie, ochroniarce jego syna, co doprowadzi do poważnej rodzinnej konfrontacji.


Isabel Uriate / Sonya Smith

Pięknej urody Isabel Uriarte jest żoną Juana Marcosa, z którym poznała się w szkole. Pochodząca z rodziny o dobrej sytuacji ekonomicznej, samolubna i o drogich gustach, jest kobietą ogromnie nieszczęśliwą w swoim małżeństwie i ma poważne problemy z alkoholem.


Pierwszy odcinek telenoweli "Siła serca" na antenie Novelas+ już 5 grudnia o godz. 16:50 (20:30). Tego nie można przegapić!


Zwiastun:1572 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page