top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Triumfu miłości"

Historia namiętności, zdrady i intryg, w której młoda kobieta musi zmierzyć się z własną matką, by zdobyć miłość swojego życia. Na ekrany polskiej telewizji powraca kultowa telenowela, która uwiodła serca widzów niemal trzynaście lat temu. Przypomnijmy sobie najważniejszych bohaterów "Triumfu miłości", w którym zagrała prawdziwa plejada gwiazd telenowel.

Telewizja Red Carpet już od sierpnia rozpocznie emisję kultowej telenoweli "Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) z Maite Perroni i Williamem Levym w rolach głównych. Ta 172-odcinkowa opowieść o namietności, zdradzie i intrygach podbiła serca polskich widzów w 2010 roku, gdy była emitowana za pośrednictwem TV4. Warto wspomnieć, że "Triumf miłości" był debiutem dla młodziutkiej wówczas Livii Brito ("Bezduszna"), która jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd meksykańskich telenowel. W obsadzie nie zabrało również polskich akcentów, chorobliwie zazdrosną narzeczoną głównego bohatera zagrała nasza rodaczka, urodzona w Krakowie Dominika Paleta.María (Maite Perroni)

Piękna, młoda dziewczyna o wspaniałej osobowości i szlachetnych uczuciach. Dorastała w przekonaniu, że rodzice porzucili ją w prowadzonej przez zakonnice szkole z internatem, gdy była dzieckiem. Mieszka z przyjaciółkami Nati i Lindą, które są dla niej jak siostry. Bardzo podziwia Victorię, nie wiedząc, że jest jej matką, i nie rozumie, dlaczego tak źle ją traktuje, gdy zaczyna pracować w jej firmie. Kocha Maxa, nie wiedząc, że jest pasierbem Victorii i bardzo cierpi, gdy dowiaduje się, że ją zdradził.


Maximiliano (William Levy)

Jest synem Osvalda i pracuje ze swoją przybraną matką, Victorią. Jest kreatywny i odpowiedzialny, atrakcyjny i bardzo elegancki. Kobiety padają mu do stóp, więc dziwi się, że María go odrzuca. Próbuje ją do siebie przekonać, posługując się fałszywym nazwiskiem. W końcu naprawdę się w niej zakochuje, ale jego narzeczona Jimena zmusza go do małżeństwa, wmawiając mu, że rzekomo spodziewa się jego dziecka, które w rzeczywistości jest dzieckiem Guillerma.


Jimena (Dominika Paleta)

Była najważniejszą modelką Victorii przed zatrudnieniem Maríi. Jest arogancka, szantażująca, zazdrosna i zaborcza. Ma dość burzliwy związek z Maxem, ktory postanawia z nią zerwać. Victoria radzi im, żeby się na jakiś czas rozstali. Utrzymuje sekretny romansiz Guillermem, który manipuluje nią do woli, aby skrzywdzić rodzinę Osvalda. Gdy traci dziecko, którego się spodziewała i zostaje bezpłodna, wpada w szał.


Victoria (Victoria Ruffo)

Piękna, silna, wytrwała i zdeterminowana. Jej talent i niestrudzona determinacja uczyniły z niej prawdziwą kobietę sukcesu. Udało jej się samodoskonalić poprzez naukę i pracę, a teraz ma wszystko, czego mogłaby sobie życzyć, ale nie jest szczęśliwa. Straciła córkę, gdy była młodą dziewczyną i jest to sekret, który ukrywa przed rodziną. Cierpienie uczyniło z niej twardą kobietę, czasem okrutną i arogancką. Zaniedbuje rodzinę, co prowadzi jej męża do cudzołóstwa. Chce kierować życiem swoich dzieci.


Osvaldo (Osvaldo Rios)

Aktor, przystojny, bardzo zakochany w swojej żonie Victorii. Ma z nią córkę Fernandę i syna z pierwszego małżeństwa, Maximiliano. Osvaldo utrzymuje w tajemnicy, że jego pierwsza żona nie umarła, a tak naprawdę przebywa w więzieniu za zabicie kochanka. Victoria nie zwraca na niego uwagi, ponieważ poświęca się biznesowi, co kończy się niewiernością małżonka. Victoria prosi o rozwód, ale musi wrócić do domu, gdy jej córka Fer ulega wypadkowi, w wyniku którego zostaje sparaliżowana.


Juan Pablo (Diego Olivera)

Kapłan z prawdziwym powołaniem. Chroni słabych i bezbronnych i ciężko pracuje dla dobra swojej społeczności. W młodości zwątpił w swoje powołanie i miał przygodę na jedną noc z Victorią. Jednak zdał sobie sprawę, że jego drogą jest kapłaństwo. Nie wiedział, że ma córkę, dopóki Victoria mu o tym nie powiedziała. Bardzo stara się pomóc jej odnaleźć córkę.


Bernarda (Daniela Romo)

Piękna, elegancka, dystyngowana oraz nad wyraz życzliwa i religijna. W rzeczywistości jest fanatyczką religijną, która czuje się uprawniona do karania grzeszników, a nawet ucieka się do morderstwa. Udaje chorą na serce, by manipulować swoim synem Juanem Pablo, który uważa ją za świętą. Od najmłodszych lat wychowywała go na księdza, aby w ten sposób osiągnąć swój duchowy spokój. Jednak popełnione zbrodnie nie przestają jej torturować.


Pierwszy odcinek telenoweli "Triumf miłości" już 28 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie:

887 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page