top of page

Kto jest kim? Poznaj bohaterów "Uzurpatorki"

Sandra Echeverría znana polskim widzom z ról w takich telenowelach jak "Marina" czy "La Bandida", oraz Andrés Palacios z "Zakazanej namiętności", grają główne role w najnowej telenoweli TV4 - "Uzurpatorka" (oryg. La usurpadora). Produkcja jest nową wersją słynnej "Pauliny", która ponad dwadzieścia lat temu wyniosły na szczyty sławy Gabrielę Spanic i Fernando Colungę. Czy w przypadku aktorów nowej adaptacji będzie tak samo? Przekonamy się już 1 października.Paulina Doria (Sandra Echeverría)

Kolumbijka. Mieszka w Bogocie. Niższa klasa średnia. Żyje razem z matką w mieszkaniu bez udogodnień. Praca społeczna pociągała ją, odkąd była małą dziewczynką. Po wielu latach udało jej się stworzyć własną fundację zajmującą się pomocą bezdomnym dzieciom. Dla Pauliny praca w fundacji jest prawdziwym sensem życia. Jej zdolność do dawania i kochania innych jest ogromna. Jej największym pragnieniem jest zostać matką, ale po kilku próbach z Yiraldo, swoim partnerem, wie, że ta możliwość jest prawie stracona. Przyjmuje kilkoro dzieci i wspiera kuchnię dla ubogich przy pomocy firmy, która finansuje to, co jest niezbędne do utrzymania jej społecznego wysiłku. Ma poczucie humoru, niezawodny optymizm, ale z czasem ujawnia również swój charakter i zdolność do przywództwa, gdy coś zagraża dobrobytowi jej podopiecznych. Ogromna odpowiedzialność w fundacji wymaga ogromnego wysiłku i uzależniła się od pracy, która pozostawia niewiele czasu dla ukochanego. Uwielbia pomagać innym.


Paola Miranda (Sandra Echeverría)

Żona Carlosa i nowa pierwsza dama. Zimna manipulatorka. Nie znosi frustracji i łatwo się nudzi wszystkim i wszystkimi. Nie jest w stanie odczuwać empatii i przestrzegać zasad, ponieważ jest przyzwyczajona do robienia tego, co chce, bez względu na konsekwencje swoich działań. Pochodzi z zamożnej rodziny, w której zawsze miała wszystko, czego chciała, chociaż ostatnio znalazła się w niekorzystnej sytuacji z powodu hazardu matki. Dlatego nigdy nie wahała się towarzyszyć mężowi i wspierać go w jego karierze politycznej, rozumiejąc, że da jej to możliwość życia w luksusie, komforcie i władzy. Wreszcie, po 12 latach bycia razem, Carlos zostaje wybrany na prezydenta i zostaje zazdrosną Pierwszą Damą. Jednak ten szczyt nie przynosi jej szczęścia, jakiego oczekiwała. Jej związek z Carlosem staje się minimalny i coraz bardziej odległy, nie może znieść swojego pasierba (owoc poprzedniego małżeństwa męża) i ledwo może odnosić się do jedynej konfliktowej córki, którą ma z nim. Ponadto jej rola Pierwszej Damy jest nieważna, ponieważ ze względu na skomplikowaną sytuację w kraju musiała ograniczyć swoje życie w luksusie i zachować dyskretny profil. Czuje, że mieszka w złotej klatce, z której chce uciec, i właśnie dowiedziała się, że ma siostrę bliźniaczkę, uważa, że siostra ​​miała życie, którego jej odmówiono.Carlos Bernal (Andrés Palacios)

Prezydent Meksyku. Idealista, marzyciel, z dobrej rodziny, zawsze interesował się światem polityki. Zrobił błyskotliwą karierę w tym samym czasie, kiedy zbudował rodzinę z Susaną, dziewczyną na całe życie, z którą miał syna Emilio. Jednak gdy Emilio ma zaledwie pięć lat, Susana pogrąża się w głębokiej depresji, która prowadzi ją do picia, aż stała się alkoholiczką. Susana w końcu odbiera sobie życie, dobrowolnie wpadając swoim samochodem na płot. Carlos, czując się winnym i zupełnie pustym, ale będąc w najlepszym momencie swojej kariery, całkowicie poświęca się swojemu zawodowi bez zamiaru ponownego zakładania rodziny. Wkrótce jednak przeznaczenie zabiera go do Paoli, która szybko zachodzi w ciążę z Lisette. Chociaż ma jak najlepsze intencje, Carlos nigdy już tak naprawdę nie przyjmuje roli męża i ojca, i zostaje duchem dla reszty rodziny. Prezydent od dwóch lat, zawsze u progu burz politycznych i zdobywając szacunek obywateli, zaniedbuje Paolę i dzieci w czasie, gdy najbardziej go potrzebują.


Facundo Nava (Arap Bethke)

Przez lata zajmował jedno z najważniejszych stanowisk w służbie wywiadowczej rządu Meksyku. Od dawna jest przyjacielem Carlosa i Gemy. Facundo zaczynał z nimi karierę politologa na uniwersytecie, ale później zrozumiał, że kariera polityczna to nie jego marzenie. Został wezwany przez wywiad rządowy do wykonywania zadań w ramach oddziału specjalnego, elitarnego zespołu. Jego występy były świetne przez wiele lat i ostatecznie został liderem zespołu, ale potem jedno wydarzenie zmieniło wszystko ... Wywiad oskarżył go o „zdradę” i na zawsze trzymał z dala od zadań, uniemożliwiając mu objęcie urzędu. Mimo że jest z dala od prac terenowych, Carlos wezwał go do zajęcia się sprawą ataku na Pierwszą Damę, której Nava nigdy nie uważał za dobrego człowieka, ponieważ zawsze wydawała mu się frywolną i oportunistyczną kobietą. Kiedy Carlos namawia go do zbadania ataku na Paolę, Nava waha się z akceptacją. Ale nie może odmówić, ponieważ Carlos uważa go za brata. Nava wydaje się być człowiekiem niezniszczalnym, ale wewnętrznie jest kruchy i tylko Carlos, jego przyjaciel, znał go i był w stanie wesprzeć go w chwilach bólu i wątpliwości.


Arcadia Rivas de Miranda (Ana Bertha Espin)

Przybrana matka Paoli. Nigdy nie wyznała córce, że została adoptowana. Pełna poczucia winy stała się ofiarą swojej tyranskiej córki. Była odległą matką, która zostawiła córkę w rękach służby i dopiero gdy roztrwoniła dziedzictwo męża, postanowiła przygotować ją do wejścia w najwyższe kręgi towarzyskie. Nadal robi wszystko, co w jej mocy, aby nawiązać kontakt z żonami najbardziej renomowanych polityków w kraju i stać się częścią tych kręgów. Arcadia stara się być wyrafinowana. Zawsze jest zdenerwowana i jest niewolnicą swoich sekretów i swojej przeszłości zbudowanej na kłamstwach. Uwielbia swoją adoptowaną córkę, ale przyznaje, że wychowała potwora. Przyzwyczajona do kłamstwa, zawsze ma plan ratowania, ochrony i pomocy córce.

Gema Vidal (Daniela Schmidt)

Rzecznik prezydenta. Znała Carlosa, odkąd byli na wydziale nauk politycznych. Zajmowała wiele stanowisk w administracji publicznej, ale kiedy Carlos zaczął się wybijać, zdecydowała się do niego dołączyć i odrzuciła dobrą ofertę pracy w Ministerstwie, w którym pracowała. Carlos słucha jej i postępuje zgodnie z jej radą co do joty. Wie, że dużo jej zawdzięcza, w tym swoją obecną pozycję. Kiedy byli młodzi, mieli krótkotrwały romans, który dojrzał w niej jako ukryta, ale głęboka miłość, a w Carlosie jako wierna przyjaźń. Po śmierci pierwszej żony Carlosa jest teraz przekonana, że ​​w pewnym momencie jego małżeństwo z Paolą całkowicie się rozpadnie, a wtedy nadejdzie jej czas, aby przeżyć z nim swoją historię miłosną. Może wydawać się zimna, ale to tylko pozory, który pokazuje, szczególnie w pracy.Gonzalo Santamarina (Juan Martín Jauregui)

Znany biznesmen, właściciel jednej z największych i najbardziej znanych firm cukierniczych w Meksyku, od dawna jest kochankiem Paoli. Ekscentryczny milioner, zawsze otaczał się z ludźmi bogatymi i medialnymi. Jego rola jako biznesmena jest tak naprawdę zasłoną dymną, która ukrywa jego prawdziwy biznes, dzięki któremu udało mu się zbić fortunę: handel bronią. Gonzalo ukrywa rzeczywisty towar, którym handluje w niektórych swoich samochodach dostawczych i prywatnych samolotach, którymi rzekomo wysyła „słodycze” za granicę; broń wojenna, którą oferuje po milionowej cenie najlepszemu oferentowi. Ma jednorazowe romanse z pięknymi kobietami, które są na ogół dużo młodsze od niego, z którymi również często pojawia się w sieci. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę okoliczności, utrzymuje swój związek z Paolą w niezwykłej tajemnicy.


Opracowano na podstawie materiałów Televisy

844 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page