top of page

Kto jest kim w "Betty en Nueva York"?

Debiutantka Elyfer Torres i dobrze znany amant Erick Elías ("Prawo pożądania") zagrają protagonistów telenoweli "Betty en Nueva York". Produkcji, w której telewizja Telemundo upatruje szansy na odzyskanie utraconych widzów oraz przyciągniecie nowych odbiorców. Scenariusz będzie niemal identyczny, jak w "Yo soy Betty, la fea", słynnym kolumbijskim oryginale z Aną Marią Orozco.


Miliony fanów "Brzyduli" rozsianych po całym świecie mają powody do zadowolenia. Wytwórnia Telemundo nagrywa właśnie w Nowym Jorku nową, wysokobudżetową wersję słynnego formatu. Scenariusz jest praktycznie taki sam, jak stworzony przez Fernando Gaitána w 1999 roku, tym razem jednak z większym nastawieniem na młodszą widownię. "Chcemy, aby nowe pokolenia cieszyły się tą wyjątkową historią. Beatriz Pinzón Solano to postać, która nigdy nie wyjdzie z mody, ale jesteśmy świadomi, że społeczeństwo zmieniło się od czasu, gdy po raz pierwszy pojawiła się na ekranie i nie można tego zignorować", wyjaśnia Marcos Santana, prezes Telemundo Global Studio.


Nowa adaptacja opowie historię Beatriz Aurory Rincón Lozano, inteligentnej i uzdolnionej latynoski mieszkającej w Nowym Jorku, która po sześciu miesiącach bezowocnych poszukiwań pracy, postanawia zaakceptować stanowisko poniżej swoich kwalifikacji. Po wielu bojach dostaje posadę w renomowanym domu mody V & M Fashion jako sekretarka prezesa. Mało atrakcyjny wygląd i brak wyczucia sprawią, że stanie się ofiarą kpin i upokorzeń, mocno osłabiających poczucie jej własnej wartości. Wśród splendoru i sukcesu, a także walki między pięknem a brzydotą, Betty będzie rosła jako kobieta, ale stanie ona również przed największym wyzwaniem swojego życia, któremu nawet jej wykształcenie i tytuły nie pomogą sprostać: przed miłością.

Wraz z protagonistami, Elyfer Torres i Erickiem Elíasem, znana i doświadczona obsada aktorska przejmie na siebie ciężar wciąż świetnie pamiętanych, ikonicznych postaci. Kto z nas nie pamięta słynnych już fraz z kultowej telenoweli, takich jak: "Zrobiłam sześć miesięcy finansów na San Marino", powtarzanych przez Patricię Fernandez, lub "Czysty ogień!" w wykonaniu Nicolása, wiernego przyjaciela Betty.


ELYFER TORRES