top of page

"La Bandida" od 3 lipca w TVP1

Meksykańska telenowela "La Bandida" od 3 lipca zastąpi na antenie TVP1 rosyjski serial "Cena wolności". Produkcja trafia na polskie ekrany niedługo po premierze w Meksyku.

Kostiumowa telenowela "La Bandida" wyprodukowana dla meksykańskiej TV Azteca przez Sony Pictures Television i Teleset już od 3 lipca zastąpi na antenie TVP1 dobiegającą końca "Cenę wolności". W roli tytułowej występuje Sandra Echeverria, czyli niezapomniana "Marina", a towarzyszą jej takie meksykańskie gwiazdy, jak Marcelo Cordoba ("Oblicza miłości") i Ariel López Padilla ("Meandry miłości").Produkcja oparta jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako "La Bandida". Opowiada historię jej życia od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca, przez poślubienie rewolucjonisty, aż po opuszczenie przez męża, gdy została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła klub w mieście Durango Calle de la Condesa, który gościł ważnych politycznie klientów, artystów.


Światowa premiera 62-odcinkowej produkcji miała miejsce w 2019 roku. Meksykańscy widzowie mogą ją oglądać za pośrednictwem serwisu Amazon Prime Video, a także kanału Azteca 7, gdzie jest emitowana od 1 czerwca 2020 roku.Polscy widzowie będą mogli cieszyć się tą produkcja już od 3 lipca, gdy zastępując "Cenę wolności", wejdzie na antenę TVP1 w pasmo o godz. 20:35.1763 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page