top of page

"Macocha" od 11 marca w Novelas+

Po dwudziestu latach spędzonych w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełniła, Marcia pragnie ponownie połączyć się z rodziną. Chociaż wszyscy wierzą, że umarła, ona powraca, aby odzyskać swoje życie. Meksykańska telenowela "Macocha" (oryg. La madrastra), poruszająca opowieść o dramcie i bólu, będzie mieć swoją polską premierę w marcu na antenie Novelas+.

Aracely Arambula powraca na polskie ekrany jako tytułowa "Macocha" (oryg. La madrastra), kobieta niesłusznie skazana za morderstwo, którego nie popełniła. Telenowela została wyprodukowana dla Televisy przez Carmen Armendáriz, która wraz ze scenarszystami mocno uwspółcześniła jej poprzednią wersję z 2005 roku.Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.


W 50 odcinkowej produkcji grajacym główne role Aracely Arámbuli ("Prześladowana") i Andrésowi Palaciosowi ("Imperium kłamstw") towarzyszy prawdziwa plejada gwiazd meksykańskich telenowel: Marisol del Olmo ("Oblicza miłości"), Cecilia Gabriela ("Przeklęta"), Martha Julia ("Miłość jak tequila"), Marco Treviño ("Prześladowana"), Juan Martín Jáuregui ("Prześladowana", "Imperium kłamstw"), José Elías Moreno ("Rubi"), Denia Agalianou ("Królowa południa") i Adrián Di Monte ("Moje serce bije dla Loli").


Emisja telenoweli "Macocha" od 11 marca od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli na stronie:10 601 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page