top of page

Maite Perroni gwiazdą nowego serialu

Na platformie Claro Video odbędzie się w tym tygodniu premiera serialu komediowego "Herederos por accidente" z udziałem Maite Perroni.

Aktorka i piosenkarka Maite Perroni ("Kotka", "Triumf miłości") nie daje odpocząć swoim fanom, ale oni wcale nie zamierzają z tego powodu narzekać. Po sporym sukcesie serii "El juego de la llaves", aktorka znów gra pierwsze skrzypce w kolejnej produkcji dla platform streamingowych. Mowa tym razem o komediowej serii "Herderos por accidente" (tłum. Spadkobiercy z przypadku).


Produkcja, której premierę zapowiedziano na 26 marca w platformie Claro Video, będzie opowiadał o sporze pomiędzy dwiema rodzinami, które walcząc o spadek będą musiały zamieszkać pod jednym dachem. W tym serialu, Maite wciela się w bohaterkę o imieniu Lupe, kobietę spodziewającą się dziecka i jednocześnie spadkobierczynię fortuny Marqueza de Guevary.


W skład obsady wchodzą również Consuelo Duval, Carmen Muga, Michel Duval, Norma Angelica, Cuca Escribano, Cristian Gamero, Manuel Vega, Estefania de los Santos, Camila Valero, Alvaro Fontalba, Luis Miguel Segui, Alberto Collado, Horacio Colome i inni. Za produkcję odpowiadają Frank Ariza, Herman Mendez i Harold Sanchez.


Plakat promujący nową produkcję z Maite Perroni / fot. Claro Video


Oglądaj "Kotkę" i "Triumf miłości" w serwisie IPLA - więcej


637 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page