top of page

Maite Perroni w roli "Śmieciary"?

Producent Pedro Damian, twórca takich telenowel jak "Paloma", czy "Włoska narzeczona", będzie odpowiedzialny za realizację nowej wersji "Los ricos también lloran", kolejnego projektu w ramach "Fábrica de sueños.


"Przygotowujemy historię, która nie będzie łatwa do przeniesienia w obecne czasy, ale będzie to bardzo interesujące wyzwanie, to jeden z najsłynniejszych tytułów" - zdradził w wywiadzie dla Televisa Espectáculos.


Producent zapewnił, że projekt ma ogromne znaczenie, ponieważ "dokonuje ponownej oceny praw kobiet na rynku pracy w obecnym świecie" - wyjaśnił. Telenowela "Los ricos también lloran" wyniosła na szczyty sławy Veronicę Castro ("Ty albo nikt"), która była tytułową gwiazdą produkcji spod ręki Valentina Pimsteina.


Pierwszym remakiem hitowej telenoweli była równie słynna "Maria z przedmieścia" z Thalíą w roli głównej. Nad realizacją tej adaptacji również czuwał Valentin Pimstein. Nie ulega wątpliwości, że poszukiwanie aktorki do głównej roli będzie sporym wyzwaniem.


"To musi być aktorka, która ma siłe przyciągania uwagi innych kobiet i która stanie się swoistym alter ego, która sprawi, że zobaczą w niej samą siebie, jak biorą los w swoje ręce, by nie czekać na czarującego księcia z bajki" - wyjaśnił producent.


Dodał też, że bierze pod uwagę wiele aktorek, w tym Maite Perroni, która zagrała już raz podobną rolę w telenoweli "Kotka" (tytuł oryg. La gata), ale wszystko musi być dostosowane do obecnych czasów. Nie wykluczył też gościnnego udziału samej Thalii.

83 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page