Marzy o roli "Uzurpatorki"

Śliczną Angelique Boyer ("Trzy razy Ana") można oglądać obecnie w emitowanej przez telewizję Univision telenoweli "Amar a muerte", gdzie wciela się w postać Lucii Borges. Produkcja jest nowatorską adaptacją słynnego "Prawa pożądania"(oryg. El cuerpo del deseo) spod pióra Julio Jiméneza.


Tymczasem meksykańska Televisa ogłosiła w ostatnim czasie nowy projekt pod tytułem "Fabryka marzeń", na który składać się mają adaptację najsłynniejszych telenowel meksykańskiego giganta, które teraz mają zostać dostosowane do formatu ok. 25 odcinkowych serii. Jedną z nich ma być niezapomniana "Paulina" (oryg. La usurpadora). W wywiadzie dla jednego z popularnych portali Angelique Boyer zdradziła, że marzy o zagraniu roli, która przed dwudziestoma laty przyniosła międzynarodową sławę Gabrieli Spanic.


"Najbardziej chciałabym zagrać w remaku 'La Usurpadora'. Grałam już trojaczki (przypad. red. "Trzy razy Ana"), ale marzę też o dwóch bliźniaczkach" - wyznała. "Uwielbiam tę historię. Gaby Spanic zrobiła wielką rzecz, ogromną pracę. Była i jest olbrzymią inspiracją dla mojej kariery" - dodała.

0 wyświetlenia

W telegraficznym skrócie

Obserwuj nas

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Zapisz się do naszego Newslettera

  • White Facebook Icon
  • Biały Instagram Ikona

© 2020 Telenovela.pl  l  Wszelkie prawa zastrzeżone

"ESMERALDA" POWRACA

LETICIA CALDERÓN czyli niezapomniana "Esmeralda" powraca w najnowszej produkcji Televisy. Aktorka zagra matkę Angelique Boyer w "IMPERIO DE MENTIRAS" - remaku tureckiej telenoweli "Kara para ask", który dla meksykańskiego giganta przygotowuje producentka Giselle Gónzalez. Będzie to pierwsza większa rola Leticii po kilkuletniej przerwie. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać tylko w gościnnych występach.