top of page

"Miłość po grób" od 9 stycznia ponownie w Novelas+

Meksykańska telenowela z Angelique Boyer i Michelem Brownem od stycznia ponownie zagości na antenie Novelas+, gdzie trafi do emisji w specjalnym paśmie powtórkowym stworzonym z myślą o widzach, którzy nie mieli dostępu do kanału od początku jego nadawania.

Z myślą o widzach, którzy nie mieli dostępu do Novelas+ od początku nadawania, nadawca wprowadza od 9 stycznia dodatkowe pasmo telenowel, w którym będzie ndawał produkcje emitowane od startu kanału w Polsce. Na pierwszy ogień pójdzie hitowa meksykańska telenowela "Miłość po grób" (oryg. Amar a muerte) z Angelique Boyer i Michelem Brownem w rolach głównych.Historia miłosna o krzyżujących się losach i drugich szansach, która zgłębia tajemnicę życia po śmierci. Mediowy potentat zostaje zamordowany w dniu swojego ślubu. W tym samym czasie na krześle elektrycznym zostaje stracony płatny zabójca w USA, znany jako „El Chino Valdés”. Magnat reinkarnuje się w ciele zabójcy. Jego dusza z kolei ląduje w ciele profesora antropologii.


W tej 87-odcinkowej produkcji główne role zagrali Angelique Boyer i Michel Brown. Na planie towarzyszyli im m.in. Alejandro Nones, Claudia Martin, Alexis Alaya, Arturo Barba, Macarena Achaga, Jessica Más, Henry Zakka i inni.


Pierwszy odcinek telenoweli "Miłość po grób" na antenie Novelas+ 9 stycznia o godz. 18:40 (23:15).


Zwiastun:


2700 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV