top of page

"Moje trzy siostry" od 3 maja w Novela TV

Novela TV już od maja przypomni znaną z anteny Tele 5 wenezuleską telenowelę "Moje trzy siostry" (oryg. Mis tres hermanas). Tytułowe siostry - Lisa, Silvia i Beatriz Estrada - to trzy młode, piękne kobiety. Od czasu, gdy w dzieciństwie straciły rodziców, opiekuje się nimi starszy brat, Augusto. Mimo, że Lisa i Silvia są już dorosłe i mają własne życie, w trudnych sytuacjach zawsze mogą liczyć na pomoc brata, który zastąpił im rodziców.

Przedwczesna śmierć rodziców zmusza bardzo młodego Augusto Estradę (Carlos Cruz) do zajęcia się wychowaniem trzech sióstr: Lisy (Scarlet Ortiz ), Silvii (Dad Dáger ) i Beatriz (Chantal Baudau).


Mimo trudności rodzina z biegiem lat idzie do przodu, a każdy z Estradów mierzy się z problemami, jakie stawia przed nimi życie i miłość. Augusto poślubia Margaritę (Roxana Díaz ), która udaje, że nie może zajść w ciążę, ponieważ jest zauroczona innym mężczyzną.

Lisa, najbardziej pracowita i przykładna z sióstr, jest całkowicie skupiona na swojej karierze pielęgniarki i nie w głowie jej związki miłosne, dopóki nie spotyka na swej drodze Santiago (Ricardo Álamo), rodzi się pomiędzy nimi gorąca miłość. To właśnie w Santiago obsesyjnie zakochana jest Margarita, żona Augusto, brata Lisy

Silvia, najstarsza z sióstr, nazywana „generałem”, postanawia poślubić Carlosa i mają dwie córki. Silvia zostaje żywicielką domu, a jej bezrobotny mąż opiekuje się dziewczynami. Odwrócenie ról staje się przyczyną wielu konflików.

Beatriz, najmłodsza z klanu, jest licealistką i jest rozdarta między dwoma zalotnikami: Francisco, uznanym za bandytę, ale o dobrym sercu, i Roberto, sprzedawcą skradzionych samochodów, który pracuje w pizzerii swojego ojca, aby uniknąć podejrzeń. Jest w centrum uwagi swojego rodzeństwa.

Podczas gdy każdy z nich pokonuje dobro i zło, niespodzianka z przeszłości wzbudzi uczucia, które Augusto i jego 3 siostry myśleli, że przezwyciężyli.

150-odcinkowa telenowela napisana przez Perlę Farias okazła się wielkim sukcesem nie tylko w rodzimej Wenezueli i Ameryce Łacińskiej, ale również na rynku europejskim i afrykańskim, gdzie przyciągała widzów w czasie najwyższej oglądalności.

Produkcja "Moje trzy siostry" po latach powraca na polskie ekrany za sprawą Novela TV, która 3 maja o godz. 21:00 wyemituje na swojej antenie pierwszy odcinek telenoweli.


1773 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page