top of page

"Na przekór losowi" od 28 grudnia w Novelas+

Telenowela z Mayrin Villanuevą, Marcusem Ornellasem i Gabrielą Spanic już 28 grudnia zadebiutuje na polskich ekranach.

"Czasami życie źle cię traktuje, ale przynosi też miłe niespodzianki" przekonają się o tym już niebawem bohaterowie nowej telenoweli "Na przekór losowi" (oryg. Si nos dejan), która pod koniec grudnia zadebiutuje na antenie telewizji Novelas+ zastępując "Aromat miłości".Hitowa produkcja, w której główne role zagrali Mayrín Villanueva ("Serce z kamienia"), Marcus Ornellas ("Rubi") i Alexis Ayala ("Miłość po grób") jest uwspółcześnioną adaptacją "Señora Isabel", udanej kolumbijskiej historii, której jedna wersja została wyprodukowana również przez sieć Telemundo nieco ponad dekadę temu z Victorią Ruffo, Mauricio Ochmannem i Arturo Peniche wśród swojej czołowej obsady. W 2021 roku za sprawą Televisy i producent Carlosa Bardasano ("Miłość po grób", "Rubi") po ten sam scenariusz sięgnął również Meksyk.


Mayrin Villanueva i Marcus Ornellas, protagoniści "Na przekór losowi" / fot. Televisa

W obsadzie 83-odcinkowej produkcji znalaźli się również Gabriela Spanic ("Paulina"), która tą rolą powróciła do telenowel po siedmiu latach nieobecności, Scarlet Gruber ("W obronie honoru"), Isabel Burr ("Kochać to za mało"), Álex Perea ("Amor d ebarrio"), Carlos Said ("Zemsta pięciu sióstr"), Isidora Vives ("Mi corazón es tuyo"), Mónica Dionne ("Spojrzenie kobiety"), Susana Dosamantes ("Marina"), Mónica Sánchez Navarro ("Po prostu Maria"), Roberto Mateos ("Cud miłości"), Gaby Carrillo ("Mój grzech") oraz najstarsza córka Gabriela Soto i Geraldine Bazán, Elissa Marie."Na przekór losowi" przedstawia historię Alicii Montiel de Carranza, gospodyni domowej, która przez ostatnie 30 lat żyła w ''szczęśliwym'' małżeństwie z Sergio Carranza, znanym meksykańskim dziennikarzem i gwiazdą telewizyjną, z którym ma trójkę dzieci: Yuri, Gonzalo i Mirandę. Jej idealne życie całkowicie się zawali, gdy odkryje, że mąż od lat ją zdradzał z młodszą koleżanką z pracy. Zdradzona i oszukana podejmuje bolesną decyzję o rozwodzie. Na przekór losowi próbuje odbudować życie i dać miłości nową szansę. Na jej drodze pojawia się Martin, dziennikarz - podobnie jak były mąż - który pomoże jej stanąć na nogi i odnaleźć radość życia. Dzięki niemu spełnią się jej porzucone marzenia. Dzięki niemu znów poczuje, jak piękna jest miłość.


Jedna z najpopularniejszych telenowel Televisy ostatnich lat już 28 grudnia zadebiutuje na antenie Novelas+ w paśmie o godz. 15:00 (18:40). Tego nie można przegapić!


Zwiastun:


5826 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page