top of page

"Na przekór przeznaczeniu" od 10 października w Tele 5

Od 10 października Tele 5 zaprasza na emisję kolumbijskiej telenoweli "Na przekór przeznaczeniu" (org. Cuando vivas conmigo), w której widzowie poznają historię dwóch sióstr, rozłączonych przez los i zbieg okoliczności. Czy po latach dojdzie do ich spotkania?

Gertrudis i Armida to dwie siostry, mające kompletnie różne charaktery. Po śmierci rodziców opiekę nad nimi przejęła ciotka, Luzmilla, która zmusiła dziewczyny do pracy w jej restauracji. Dorastające siostry mają dosyć jej podłego i despotycznego charakteru. Dowiadują się również, że ciotka ma zamiar oddać je pod opiekę swojego kochanka. Postanawiają więc uciec z wyspy i rozpocząć własne życie. Jednak skomplikowany plan nie zostaje uwieńczony sukcesem. Gertrudis podczas kłótni z ciotką doprowadza do pożaru restauracji. Widząc to, Armida myśli, że dziewczyna zginęła.Dwadzieścia lat później. Armida pracuje jako służąca w domu bogatego Ismaela Herrery. Zamierza jednak porzucić posadę i otworzyć szkołę tańca, o czym marzyła od dawna. Gertrudis zaś założyła rodzinę wraz z mężczyzną, który zajął się nią po ucieczce z wyspy. Teraz jest on właścicielem firmy transportowej i właśnie przekazuje interes swoim synom. Od tragicznych wydarzeń z ich młodości siostry nie miały ze sobą kontaktu. Czy teraz, po długiej rozłące, los da im okazję do spotkania i odbudowania więzi?


72-odcinkowa telenowela kolumbijskiej wytwórni Caracol będzie premierą w polskiej telewizji. W przeszłości produkcja była dostępna przez kilka miesięcy w ofercie serwisu internetowego Player. Inspiracją dla scenariusza była powieść "Dyskretny bohater" pióra Vargasa Llosy.


Pierwszy odcinek "Na przekór przeznaczeniu" na antenie Tele 5 w poniedziełek, 10 października o godz. 12:00, emisja powtórkowa tego samego dnia o godz. 18:00.


Zwiastun:


2041 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page