top of page

Nagrodzona nagrodami Emmy "La Reina del Flow" wkrótce w RED CARPET TV

Prawdziwym HITem jesiennej ramówki stacji Red Carpet TV będzie emisja Kultowego serialu „The Queen of Flow” ("Królowa Flow") produkcji Sony Pictures Television, który jest w ofercie platformy NETFLIX.

„Drugi sezon telenoweli, „La Reina del Flow” w języku hiszpańskim, zajął pierwsze miejsce w nieanglojęzycznym rankingu programów telewizyjnych Netflix w tygodniu od 22 do 28 listopada, spychając Hellbound na drugie miejsce, a Squid Game na trzecie. The Queen of Flow obejrzano przez aż 69 030 000 godzin, podczas gdy najlepszy angielski program telewizyjny, True Story, obejrzano przez 48 850 000 godzin. Oznacza to, że sezon 2 „The Queen of Flow” jest najpopularniejszą serią Netflix tygodnia.”


Łącznie oba sezony serialu obejrzano na Netflixie przez ponad 300 mln godzin co plasuje tę produkcję niezwykle wysoko w rankingach popularności.


Pierwszy sezon serialu 82 odcinki Red Carpet TV pokaże począwszy od listopada 2022. Drugi sezon serialu widzowie Red Carpet zobaczą już w marcu 2023.


Stacja w reakcji na prośby widzów planuje pokazanie serialu w dwóch wersjach językowych (oryginalnej hiszpańskiej oraz dubbingowanej angielskiej), oczywiście z polskim lektorem.


Serial adresowany jest do zdecydowanie młodszej widowni / fot. RED CARPET TV

Oryginalnie zatytułowany „La Reina del Flow” w języku hiszpańskim, to nagrodzony trzema międzynarodowymi nagrodami Emmy kolumbijski dramat telewizyjny, opracowany przez Andrésa Salgado Tousa dla Caracol Television. Muzyczny serial z udziałem Karoliny Ramirez, Carlosa Torresa i Andresa Sandovala, z oryginalną muzyką gatunku reggaeton. „The Queen of Flow”, serial którego akcja rozgrywa się w Medellin w Kolumbii, opowiada historię Yeimy Montoya, utalentowanej młodej autorki piosenek wrobionej w handel narkotykami i fałszywie uwięzionej, która 17 lat później wychodzi z więzienia, by zemścić się na tych, którzy ją zdradzili.


fot. RED CARPET TV

Od premiery w 2018 roku muzyczna saga o miłości i zemście jest uważana za jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych seriali kolumbijskich. Serial Otrzymał międzynarodowe „życie” za pośrednictwem Netflix i zyskał sławę dzięki emocjonalnej fabule, wyrazistym postaciom i chwytliwej ścieżce dźwiękowej. Czy „ The Queen of Flow” opiera się na jakichkolwiek rzeczywistych wydarzeniach – czy realnych inspiracjach.Materiały RED CARPET TV

693 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV