top of page

Najbardziej oczekiwane telenowele 2023 roku

Miłość, zemsta, suspens, akcja... Propozycje telenowel, które pojawią się w tym roku na antenach Televisy i Telemundo, są niezwykle atrakcyjne i różnorodne.EL CONDE ("Chrabia")

Dramat z epoki jest debiutem Any Brendy Contreras ("Dzikie serce") w Telemundo, która występuje w tej historii wraz z Fernandem Colungą ("Esmeralda"). „Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że ​​mogę być częścią tej wspaniałej produkcji i zagrać w tym klasyku u boku Fernando Colungi wraz z pierwszorzędną obsadą” – powiedziała Ana Brenda. Zainspirowany klasyczną powieścią Alejandro Dumasa, jej fabuła zaczyna się w latach 30. XX wieku od intensywnej historii miłosnej Alejandro Gaitána (Colunga), skromnego i pochodzącego z chłopstwa młodzieńca oraz Mariany (Contreras), pięknej i walecznej młodej kobiety. Jednak Josefina de Zambrano ( Chantal Andere ), macocha Mariany i Gerardo Villarreal (Sergio Sendel), zamierzają zamienić tę historię miłosną w prawdziwe piekło. Premierę na antenie Telemundo przewidziano na druą połowie 2023 roku.


Zwiastun:


EL AMOR INVENCIBLE ("Niezwyciężona miłość")

„Nie jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania takiej bohaterki jak Leona Bravo, generalnie zawsze są one ofiarami, a tutaj nie jest ofiarą” — mówi Angelique Boyer o postaci, którą gra w tej gwiezdnej telenoweli TelevisaUnivision wyprodukowanej przez Juana Osorio, w której w roli amantów będą jej towarzyszyć Danilo Carrera i Daniel Elbittar ("Twoja na zawsze"). Telenowela koncentruje swoją historię na Leonie (Boyer), kobiecie z tragiczną przeszłością, która przenika do świata rodziny Torrenegros, aby wymierzyć sprawiedliwość, pomścić śmierć swoich bliskich i odzyskać swoje dzieci. Premiera już 20 lutego na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas (Televisa).


Zwiastun:JUEGO DE MENTIRAS ("Gra w kłamstwa")

Życie Césara Ferrery ( Arap Bethke ) zmienia się o 180 stopni, gdy jego żona znika, a wszystkie poszlaki wskazują na niego jako głównego podejrzanego. Zdeterminowany, by nie dopuścić do odebrania mu ośmioletniej córki, ryzykuje prowadzenie śledztwa na własną rękę. To jest punkt wyjścia tego thrillera Telemundo , który wyznacza debiut w roli głównej bohaterki dla Altair Jarabo ("Otchłań namiętności"). Premiera w drugiej połowie 2023 roku na antenie Telemundo.


Zwiastun:PERDONA NUERSTROS PECADOS ("Przebacz nam nasze grzechy")

Oka Giner i Emmanuel Palomares debiutują jako bohaterowie w tym klasycznym melodramacie TelevisaUnivision wyprodukowanym przez Lucero Suárez ("Oblicza miłości"). Jego bohaterowie „będą żyć zakazaną miłością tych niebezpiecznych, ale pełnych głębokiej i prawdziwej miłości”. „Historia jest bardzo mocna, to bardzo mocna telenowela” — mówi Erika Buenfil ("Z miłości do dziecka"), która jest również częścią obsady. Ponadto w głównej obsadzie również Jorge Salinas i Cesar Evora. Produkcja jest adaptacją chilijskiej telenoweli kostiumowej pod takim samym tytułem. Tymrazem jej akcja została jedna przeniesiona do czasów współczesnych. Premiera już w najbliższy poniedziałek 30 stycznia na antenie meksykańskiej Las Estrellas (Televisa).


Zwiastun:PIENSO EN TI ("Myślę o Tobię")

Telenowela TelevisaUnivision wyprodukowana przez Carlosa Bardasano ("Rubi", "Na przekór losowi") oznacza powrót do meksykańskich telenowel Dulce Maríi ("ZBuntowani") w „historii pełnej aspiracji”, która obraca się wokół Emilii (Dulce), młodej kobiety, która wbrew woli matki konfrontuje się ze wszystkim i wszystkimi, by spełnić swoje marzenie o sukcesie. w świecie muzyki. Kiedy spotyka Angela (David Zepeda), swojego idola i idola tłumów, znajduje siłę, by podążać za tym marzeniem, nie wyobrażając sobie, że to ona, swoim głosem, przywróci mu iluzję i chęć do życia. Ángel doda jej skrzydeł, a ona mu siłę. Jednak ich droga nie będzie usłana różami. Premiera już 13 marca na antenie Las Estrellas (Televisa).


Relacja z rozpoczęcia zdjęć:ETERNAMENTE AMANDONOS ("Kochając na zawsze")

Alejandra Robles Gil ("Po prostu Maria") i Marcus Ornellas ("Na przekór losowi") tworzą główną parę w telenoweli przedstawiającej historię Pauli Bernal (Gil) i Rogelio Iturbide (Ornellas), dwojga ludzi z dwóch różnych światów, którzy po spotkaniu przeżywają zawrotny romans, który zmusza ich do wzięcia ślub bez ostrzeżenia rodziny Rogelio, zwłaszcza matriarchini rodziny, Martiny Rangel (Diana Bracho). Kiedy Paula przybywa z Mexico City do życia Iturbidów podążając za Rogelio, jej kosmopolityczne idee zderzają się z ideami Martiny, znanej wszystkim jako „Monarcha Morelia”, konwencjonalnej, manipulacyjnej kobiety przyzwyczajonej do kontrolowania swojego otoczenia. Produkcja jest meksykańską wersją tureckiej "Narzeczonej ze Stambułu". Premiera na antenie Las Estrellas (Televisa) już w połowie lutego.


Relacja z rozpoczęcia zdjęć:VENCER LA CULPA ("Pokonać winę")

Udana saga wyprodukowana przez Rosy Ocampo dla TelevisaUnivision, w której skład wchodzą tytuły, takie jak "Vencer el miedo" (tłum. Pokonaj strach), "Vencer el desamor (tłum. Pokonaj złamane serce), "Vencer el pasado" (tłum. Pokonaj przeszłość) i "Vencer la ausencia" (tłum. Pokonaj nieobecność), będzie miała w tym roku nową odsłonę, "Vencer la culpa" (tłum. Pokonać winę), której obsada nie została jeszcze potwierdzona.HASTA ENCONTRARTE ("Dopóki cię nie odnajdę")

Wielk powrót Williama Levy'ego do Telemundo po wielkim sukcesie "Aromatu miłości". Tymrazem przystojnemu kubańczykowi na ekranie towarzyszyć będą Samandhi Zendejas w roli miłości jego życia, oraz utrudniająca im drogę do bycia razem Kimberly Dos Ramos.


Więcej o produkcji: https://www.telenovela.pl/post/william-levy-i-samandhi-zendejas-gwiazdami-nowej-telenoweli-telemundo

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page