top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 21: Miłosne wyznania

W 21. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Gael przyznaje, że darzy Leonę uczuciem. Ona mówi Davidowi, że jest jedynym mężczyzną w jej życiu. Emisja 17 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 21:


Ramsés poniża Camilę, zmuszając ją do wstania z wózka inwalidzkiego. Ana Julia kłóci się z Kiką, a Leona wykorzystuje ten moment, aby pobrać próbkę włosów Any Julii w celu przeprowadzenia testu DNA. Calixto nagrywa Lolę, gdy śpi, aby móc ją szantażować.


David wyznaje Leonie, że Camila go pocałowała, przez co Leona robi się zazdrosna. Gael przyznaje, że zakochuje się w Leonie. Ramsés wyznaje, że jest przywódcą siatki handlarzy ludźmi w celach seksualnych. Ramsés dowiaduje się, że Columba zniszczył pluszaka Olivera.
Ramses całuje Columbę.


Emisja w poniedziałek 17 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3845 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page