top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 23: "Jestem twoją mamą"

W 23. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona jest podekscytowana widząc Anę Julię przed sobą. Wraz z Davidem rozpoczynają drugi etap planu mającego na celu położenie kresu rodzinie Torrenegro. Emisja 19 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 23:


Josefa skarży się Ramsésowi, że jest tak samo obojętny wobec niej, jak i rodziny. Kika zapewnia Anę Julię, że nie może jej znieść. Leona mówi Davidowi, że czas rozpocząć drugą część ich zemsty.


Leona prosi Gaela o zaliczkę na poczet wynagrodzenia, ponieważ skradziono jej pieniądze, a potrzebuje ich na leczenie Consuelo. Ramsés realizuje swój plan porwania cheerleaderek. Jeremias powoduje wypadek Clary. Ramsés zabrania Columbie zakochania się w nim, ponieważ ich związek jest jedynie namiętnością.
Leona potwierdza, że ​​Columba również jest zaangażowana w handel ludźmi pod przykrywką firmy Ramsésa.


Emisja w środę 19 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4252 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page