top of page

"Niezwyciężona miłość" od 20 maja w Novelas+

Mocno oczekiwana telenowela "Niezwyciężona miłość" (oryg. El amor invencible) z Angelique Boyer, Danilo Carrerą i Danielem Elbittarem od 20 maja w Novelas+.

Wraz z premierą telenoweli "Niezwyciężona miłość" (oryg. El amor invencible) anteną Novelas+ zawładną wkrótce zemsta i miłosć. 80-odcinkowa telenowela wyprodukowana przez Juana Osorio dla Televisy, po wielkim sukcesie w Meksyku i Stanach Zjednoczonych, otwiera się również na polskich widzów. Wiodący trójkąt miłosny w telenoweli tworzą uwielbiani przez widzów Angelique Boyer, Danilo Carrera i Daniel Elbittar.Piętnaście lat wcześniej młoda rybaczka Marena pada ofiarą wypadku spowodowanego przez Gaela Torrenegro, spadkobiercę bogatej rodziny piwowarów. Nawiązuje się między nimi romantyczny związek. W Marenie zakochuje się również lekarz Adrián Hernández. Tworzy się trójkąt miłosny, ale serce Mareny bije mocniej tylko dla Gaela i wkrótce zachodzi z nim w ciążę.


Marena i Adrián odkrywają siatkę handlu kobietami zarządzaną przez Ramsèsa Torrenegro, ojca Gaela. Konsekwencje tego odkrycia będą dla nich tragiczne... Ramsès Torrenegro każe zamordować całą rodzinę Mareny.


Po utracie wszystkich bliskich i przekonaniu, że jej dzieci nie żyją, Marena powraca po latach jako Leona Bravo, aby szukać sprawiedliwości wobec wszystkich, którzy ją skrzywdzili. Adrián, obecnie jako David Alejo, dołącza do niej w dążeniu do zemsty na Torrenegro.


Pomimo tajemnic, zdrad i rywalizacji Leona i Gael odkryją, że nic nie jest w stanie pokonać niezwyciężonej miłości...


Znakomitą obsadę telenoweli uzupełnia plejada gwiazd: Guillermo García Cantú ("Bogaci też płaczą"), Marlene Favela ("Rubi", "Bezduszna"), Leticia Calderón ("Esmeralda", "Imperium kłamstw"), Víctor González (Bogaci też płaczą") i Juan Soler ("Królowa serc").


Emisja od 20 maja od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page